365 päeva tagastus ja vahetus garantii

Kas sa vajad erinevaid parameetreid?

Kui Sinu kontaktläätsede parameetrid (tugevus) on muutunud, samas oled Sa end varustanud vana väärtusega läätsedega, siis ära satu paanikasse. Alensa pakub Sulle läätsede vahetamist esialgsest ostukuupäevast alates 1 aasta jooksul eeldusel, et Sa saadad meile oma ostukviitungi tõendamaks ostutehingut.

Kas Sa vajad erinevat toodet?

Juhul, kui soovid teist toodet või brändi ning pakendid on avamata ja kahjustamata, saad toodet tagastada. Sellel juhul Alensa.ee tagastab raha Sinu Alensa kontole, et Sa võid teha uut tellimust tulevikus või Sinu pangakaardile. Alensa ei tee hinna reeglistust sellel olukorral.

Kas saab tagastada mingi teise põhjuse tõttu?

Tagastus töötab ka TopVue toodetega, millele kehtib Raha Tagasi Garantii. Palume jälgida sama protseduuri.
Kui Sa arvad, et tootes on viga, palume saata toodet Alensale tagasi, et me saaksime tagastada toodet tootjale kvaliteedi kontrollile. Palume saata toodet koos originaalse pakendi ja allesjäänud osadega. Originaalse pakendi peal on trükitud toote LOT number, mis on vajalik kvalideedi kontrolliks. Küsimuste korral palume pöörata Alensa klienditeenin­dusele.

Vahetusgarantii tingimused:

• avamata ja kahjustamata kontaktläätsede pakendid
• kontaktläätsed peavad olema ostetud Alensa.ee veebipoest
• tellitud läätsed peavad olema tugevusega (mitte tervedele silmadele) ja märgistatud „365 Garantii“

Kuidas vahetus töötab?

Saada avamata ja kahjustamata pakendid postiga Alensa tagastamise aadressile. Pane saadetisesse ka Alensa.ee veebipoest väljastatud ostukviitung ja läätsede vahetamise taotlus, mis sisaldab Sinu uusi läätseparameetreid.
Kõigile vahetatud toodetele on TASUTA transport Sinu aadressile. Tagastamiseks palume saata tooted järgmisele aadressile:

Alensa.ee (Regus)
Tornimäe 5
2. korrus, 10145
Tallinn, Harjumaa, Eesti

Juhul, kui saadetis saabub ostukviitungiga ning tooted on kahjustamata, Alensa valmistab uut tellimust korrektse toodetega.

Palume saata avamata ja kahjustamata tooted kõvas pakendis, mitte lihtkirjaga, et tagada toodete terviklikkust. Kui otsustad, et soovid saada raha tagasi Sinu panga kontole, palume saata kõik vajalik info Alensale e-maili teel (sh saaja nimi, konto IBAN, Sinu panga SWIFT/BIC bumber). PayPal maksmise korral tagastus toimub automaatselt kasutatud PayPal kontole. 

Kui palju vahetus maksab?

Sa maksad vaid tagasi saadetavate läätsede postikulu eest.
Me saadame uued läätsed sobivate parameetritega TASUTA Sinu aadressile.
See tähendab, et tagastamine on Sinu jaoks tasuta (v.a. postikulu). 

Kui kaua protsess võtab?

Alensa.ee teavitab Sind, et me saime Sinu tagastud tooteid ning ajakohastame uue tellimuse staatusest. Me katsume vaadata üles kõiki tellimusi 30 päeva jooksul. Kui Sul tekib küsimusi, pööra meie klienditeenin­dusele.
Päikeseprillide vahetamisel protsess võib võtta natuke rohkem aega.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top