Saadame Teie tellimused kohe ära! Soovitame tellida ette, kuna vedajad võivad praeguse olukorra tõttu viibida. Pange tähele, et Omniva kullerid ei saa kättetoimetamise hetkel sularaha/kaarti vastu võtta, nii et kui soovite kauba eest tasuda kättesaamisel, valige palun lähim Omniva pakiautomaat.

Air Optix Aqua (3 läätse)

€13.39
100%
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas
Lisa
€9,49

Kohaletoimetamine

omniva
2–4 tööpäeva €1.99
DHL
1–2 tööpäeva €4.99
€13.39
Sooduskomplektid
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€

Air Optix Aqua kontaktläätsed

Kõrge hapnikujuhtivus

Air Optix Aqua 1-kuused kontaktläätsed päevaseks kandmiseks firmalt Alcon. Sarnaselt Air Optix läätsedele on neil kõrge hapnikujuhtivus, mis võimaldab ööpäevast (pikendatud) kandmisrežiimi. Läätsede pikendatud kandmisaeg on individuaalne ning lähtub silmaarsti soovitusest. Valmistatud silikoonhüdro­geelist, materjalist Lotrafilcon B. Et nende läätsede optilised näitajad erinevad teiste firmade läätsedest, soovitame teil nende kasuks otsustamisel eelnevalt konsulteerida oma silmaarstiga. Järgmised läätsed on samuti avalikud 6 läätse pakendis.Kas olete nende läätsede hapniku läbilaskvuse osas mures, sest läätsede parameetrid meie veeblehel ja karbis on erinevad? Ärge muretsege, need on täiesti ühesugused! Alensa veebilehel me kasutame turutandardi numbrit, mis näitab hapniku läbilaskvust läätse paksuse suhtes (Dk/t). See on väärtus, mis arvutatakse läätse hapniku läbilaskvust (Dk) läätse paksuse suhtes (t). Enamik tootjaid pakub (Dk/t), mistõttu otsustasime seda kasutada kõigi oma toodete jaoks. Teie läätsede pakk võib näidata ainult (Dk) väärtust. See tähendab, et Teie pakk näitab baasväärtust. Tegelikult pole erinevust meie kuvatava numbri ja Teie karbil oleva numbri vahel. 

Omadused
Tootja: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakendi suurus: 3 läätse
Hapniku läbilaskvus: 138 Dk/t
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Aegumine: 32 kuud ja kauem
Veesisaldus: 33%
Tootenimi: Air Optix Aqua
Tugevus: alates -10.00 kuni +6.00
Läätsede materjal: Lotrafilcon B
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Ei
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Jah

Tagasiside (2)

100%
2x
0x
0x
0x
0x
Hinda toodet
100%
100%

Hästi mugavad on silmas ja kaua saab silmas hoida, ilma et kuivama hakkaksid. Olen väga-väga rahul. :)

100%

Lemmikud läätsed! Olen neid kasutanud juba üle kolme aasta ja kindlasti kasutan ka edaspidi. Eriti meeldib see, et kui läätsed ööseks silma peaks jääma, siis hommikul pole mingit ebamugavustunnet.

Kommentaarid (1)

Kas Sul on küsimus?

Teema

Marika

Kas saab läätsi osta ühe kaupa?

Vastus

info@alensa.ee

Tere, Air Optix Aqua pakume ainult 3 või 6 läätse pakendis. Meie e-poes on hetkel saadaval teised kuuajalised läätsed ühekaupa: TopVue Plus ja TopVue Air.

Diameeter
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top