Air Optix for Astigmatism (3 läätse)

€18.29
95% soovitab
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Add to order €8.29
Lisa läätsevedelik:
Lisa läätsevedelik:
Gelone Läätsevedelik 360 ml
€8.29
Selle toode ostes transport on tasuta
€18.29
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.98 tellimuste üle €60.00

Air Optix for Astigmatism kontaktläätsed

Alcon on lõpetanud toote tootmist Air Optix for Astigmatism ja tutvustanud uut versiooni Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism. Kui vana versiooni pole saadaval, saadame uue versiooni sama hinnaga. Alcon soovitab uuele versioonile üle minna ilma silmaarstiga nõu pidamata.

Air Optix for Astigmatism silikoonhüdro­geelist 1-kuused astigmatismi korrigeerivad kontaktläätsed.

Kõrge hapnikujuhtivus

Läätsedel on kõrge hapnikujuhtivus, mis teeb kandmise silmale mugavamaks ja tervislikumaks. Kontaktläätsedel on kerge sinine varjund paremaks käsitsemiseks. Varjund ei mõjuta nägemise kvaliteeti. Tootja hinnangul on läätsede maksimaalne pikendatud kandmisaeg 6 päeva. Et pikendatud kandmisaeg on individuaalne, siis tuleks eelnevalt konsulteerida oma silmaarstiga. Järgmised läätsed on avalikud 6 läätse pakendis.Kas olete nende läätsede hapniku läbilaskvuse osas mures, sest läätsede parameetrid meie veeblehel ja karbis on erinevad? Ärge muretsege, need on täiesti ühesugused! Alensa veebilehel me kasutame turutandardi numbrit, mis näitab hapniku läbilaskvust läätse paksuse suhtes (Dk/t). See on väärtus, mis arvutatakse läätse hapniku läbilaskvust (Dk) läätse paksuse suhtes (t). Enamik tootjaid pakub (Dk/t), mistõttu otsustasime seda kasutada kõigi oma toodete jaoks. Teie läätsede pakk võib näidata ainult (Dk) väärtust. See tähendab, et Teie pakk näitab baasväärtust. Tegelikult pole erinevust meie kuvatava numbri ja Teie karbil oleva numbri vahel.

Omadused - Air Optix for Astigmatism (3 läätse)

Tootja: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Pakendi suurus: 3 läätse
Hapniku läbilaskvus: 110 Dk/t
Aegumine: 12 kuud ja kauem
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Veesisaldus: 33%
Tootenimi: Air Optix for Astigmatism
Silindri lisatugevus: alates -0.75 kuni -2.25
Tugevus: alates -10.00 kuni +6.00
Läätsede materjal: Lotrafilcon B
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Ei
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Jah
Meditsiiniseade: Jah

Tagasiside

95%
318 meie klientidest soovitab seda toodet arvustused on kinnitamata

Kommentaarid (3)

Kas Sul on küsimus?
Jana Vinartsuk

Tere, tänan kiire vastuse eest! Aga kui valin läätsed 6 läätsega pakettides ütleb et "1 tk. ühe nädala jooksul" alles.

Vastus info@alensa.ee

Tere, see tähendab 1 tk 6 läätsega ühe nädala jooksul 😉

Jana

Tere, suur mure tooriliste läätsede tellimisega! Kas teil oleks selliste parameetritega läätsi või kaua tellimusega läheks? Air Optix for Astigmatism - Optiline tugevus (PWR) : -7.00, Silinder (CYL) : -1.75, Telg (AX) : 30 ja teine: Air Optix for Astigmatism - Optiline tugevus (PWR) : -8.00, Silinder (CYL) : -0.75, Telg (AX) : 20

Vastus info@alensa.ee

Tere, Tänan teid teie päringu eest. Hetkel (18.8.2022) on meil teie parameetritele vastavad läätsed 6 läätsega pakettides ja saame need kohe saata.

Andres Kasvandik

Saadan läätsede andmed ,mille kohta sooviks täpsemat tarneaega. AirOptix for Astigmatism 3tk BC 8,7 Diam. 14,5 paremOD sph-1,75 cyl-0,75 axis90 vasakOS sph-1,75 cyl-0,75 axis50 Heade soovidega Andres Kasvandik mob.+372 5103289 andres.kasvandik@gmail.com

Vastus info@alensa.ee

Hetkel on mõlemad läätsed laos olemas ning kui Te tellite täna enne 14:00 siis me paneme tellimus teele juba täna, kui peale 14:00 siis homme. Kohaletoimetamine võtab 2-4 tööpäeva. Sellel juhul, kui tellite täna või homme siis saadetis tuleb kohale reedel - järgmisel kolmapäeval.