Air Optix Night and Day Aqua (6 läätse)

€39.59
88%
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
peamised näitajad

Laos olemas

Puhastaja
tühi

Kohaletoimetamine

DHL
1–2 Päeva €4,99
Omniva
2–4 Päeva €1,99
€39.59
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€
Raha tagasi garantii

Air Optix Night and Day Aqua kontaktläätsed

Air Optix Night and Day Aqua kuuajalised kontaktläätsed, mis sobivad nii päevaseks (lääts asetatakse hommikul silma ja võetakse õhtul ära) kui ka ööpäevaseks pikendatud kandmiseks (kuni 30 ööpäeva järjest).

Läätsede ööpäevase kandmise osas tuleks eelnevalt kindlasti konsulteerida oma silmaarstiga. Silmaarstide hinnangud ööpäevaste läätsede kasutamise kohta on varieeruvad. Osad ei soovita neid kanda, teised soovitavad teha läätsede kandmisesse paus näiteks iga viie päeva tagant.

Air Optix Night and Day Aqua kontaktläätsedel on erakordselt kõrge hapnikujuhtivus, mis varustab sarvkesta piisaval hulgal hapnikuga ka siis, kui silm on suletud (une ajal).

Air Optix Night and Day Aqua kontaktläätsedel on väga kõrge kvaliteet, kuid keskmisest väiksem diameeter (13,8 mm), mistõttu tuleks neid kindlasti enne ostmist optometristi juures proovida, et veenduda nende individuaalses sobivuses. Järgmised läätsed on avalikud ka 3 läätse pakendis

Omadused
Tugevus: alates -10.00 kuni +6.00
Aegumine: 32 kuud ja kauem
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Materjal: Lotrafilcon A
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Jah
Veesisaldus: 24%
Hapniku läbilaskvus: 175 Dk/t (140 Dk)
DIA: 13.8
UV filter: Ei
Kogus: 6 läätse
Tootja: Alcon
BC: 8.4 a 8.6

Tagasiside

Hinda toodet
100%

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?

Teema

Aile

Soovin uurida tarneaja kohta. Kui teil on kirjas “laos olemas”, siis kui kaua läheb toote kätte saamiseni Tallinna piires. Huvitab toode tugevus -1.25

Vastus

Alensa

Tere! Need läätsed on hetkel laos olemas ning kui Te tellite neid Alensa-st täna enne 13:00, me paneme tellimuse teele samal päeval. Omniva-ga saadetis jõuab Teieni 2–4 tööpäeva jooksul ning DHL-iga ainult 1–2 tööpäeva jooksul.

Parimate soovidega, Alensa

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top