AO SEPT PLUS HydraGlyde Läätsevedelik 360 ml

€13.75
97% soovitab
Ettevaatust! See on peroksiidiläätsevedelik. Palun järgige kasutamisjuhendit !
Olek vali näitajad...
Omniva pakiautomaat (2–3 Päeva) €3.49 *
Omniva (kohaletoimetamine koju) (2–3 Päeva) €3.49 *
DHL EXPRESS (1–2 Päeva) €10.99   
* TASUTA kohaletoimetaminekõigile kontaktläätsedele, prillidele ja päikeseprillidele
€13.75

AO SEPT PLUS HydraGlyde® hooldusvedelik 360ml

AO Sept Plus HydraGlyde vesinikperoksiidi põhine kontaktläätsede hooldusvedelik pehmete läätsede desinfitseeri­miseks. Toimeainete kompleks HydraGlyde tagab, et läätsed püsivad ka peale puhastamist niisketena. Hooldusvedelikuga on kaasas spetsiaalne konteiner läätsede puhastusjärgseks neutraliseeri­miseks. Konteineris sisalduv katalüseeriv aine AO DISC annab puhastamisel efektiivse tulemuse.

Hoiatus

Vältida silma sattumist, see võib kahjustada Teie tervist.

Ära kasuta tavalist kontaktläätse­konteinerit koos vesinikperoksiidi põhise kontaktläätsede hooldusvedelikuga. Kasuta ainult spetsiaalne konteiner neutraliseerimise kettaga, mis läheb koos läätsevedelikuga.

Ära kasuta läätsesid enne täielikku keemilise reaktsiooni neutraliseerimist (vähemalt 6 tundi).

Ära pane liiga palju vedelikku konteinerisse. Lekkinud ja mitte-neutraliseeritud lahus võib tahtmatult jõuda kontaktläätsedeni ning teha kahju silmadele.

Vesinikperoksiidiga silmade põletamise riski vältimiseks on ülioluline, et läätsed ei oleks konteineris vähem aega, kui on nende neutraliseerimiseks ette nähtud. Enne kasutamist lugege hoolikalt toote infolehte.

Kui soovid lugeda rohkem pesinikperoksiidide kohta, kliki siin.

Kauapüsiv niisutatus

AO Sept Plus HydraGlyde niisutavate toimeainete kompleks moodustab läätse pinnale kuivust ennetava kihi, mis püsib kuni 16 tundi. Kontaktläätsed püsivad seetõttu niisketena ega tekita kandmisel silmas ebamugavat kuivustunnet.

AO Sept Plus HydraGlyde® toimepõhimõte

AO Sept Plus HydraGlyde desinfitseeri­misvahend sisaldab 3% vesinikperoksiidi. Puhastusprotsessi vältel neutraliseeritakse vesinikperoksiid õrnaks säilitusainete vabaks füsioloogiliseks lahuseks.

Desinfitseeri­misfaas

Vesinikperoksiid on olemuselt lahjendatud hape, mis eemaldab efektiivselt lipiide ja mikroobe läätse pinnalt. Otsene kontakt vesinikperoksiidiga põletab õrna silmakudet! Seetõttu on ülimalt oluline lasta läätsedel vesinikperoksiidi neutraliseerimiseks vähemalt 6 tundi spetsiaalses AO DISCi sisaldavas läätsekonteineris seista.

Neutraliseeri­misfaas

Vesinikperoksiidi neutraliseerimisel kasutatakse katalüütilist toimeainet AO DISC. Iga hooldusvedelikuga on kaasas neutraliseerivat toimeainet AO DISC sisaldav läätsekonteiner.

Kuidas AO Sept Plus HydraGlyde® hooldusvedelikku korrektselt kasutada?

Kontaktläätsed asetatakse spetsiaalsesse hooldusvahendiga täidetud konteinerisse, kus neid tuleb hoida vähemalt 6 tundi vesinikperoksiidi täielikuks neutraliseeri­miseks. Kontaktläätsi võib hooldusvahendis hoida kuni kaks nädalat, pärast seda tuleb vedelik ära valada ja konteiner uuesti puhta vedelikuga täita.

Omadused - AO SEPT PLUS HydraGlyde Läätsevedelik 360 ml

Tootja: Alcon
Läätsevedeliku tüüp: Vesinikperoksiid
Suurus: 360 ml
Aegumine: 12 kuud ja kauem
Kasutamine peale avamist: 3 kuud
Säilitusained: Ei
Meditsiiniseade: Jah

Tagasiside

97%
179 meie klientidest soovitab seda toodet arvustused on kinnitamata

Kommentaarid (2)

Kas Sul on küsimus?
Erika

Kas saab kasutada soflens kontaktläätsedega?

Paula

tellisin vedeliku esimest korda, ei tunne erinevust odavamate läätsevedelikuga. täidab oma funktsiooni, aga ei näe miks toode on kallim kui teised. komplektis oli läätsevutlar, noh näeb välja väga huvitav