Kontaktläätsed talvesportlastele

Paljud sportlased kasutavad läätsi nii vaba aja jooksul, kui ka trennis või võistlusel. Muidugi kõige rohkem neid väärtusavad talvespordi huvilised. Kontaktläätsed võivad olla kasulikud ka sinu talve vaheaja jooksul, aga siin on mitu nõuandeid nende kasutamiseks..

Kontaktläätsede väärtused

Kontaktläätsed võimaldavad äärenägemist, et inimene näeb ka küljel. Prillid aga piiravad nägemist. Samuti läätsed võimaldavad parema sügavuse taju, mis on väga oluline suusatamisel. Mäleta, et läätsedega saad ka kanda päikeseprille ja kiivrit mugavalt ja ohutult.

Mida küsida sinu silma arstidelt

Juhul, kui sa tegeled talvespordiga meistri tasemel või see on uus harrastus meelelahutuseks, me soovitame konsulteerida silmaarstiga parimete läätsede valikuks. Kui sa kavatsed minna mäkke suusatamiseks, meie poolt me soovitame kasutada ühepäevasi läätsi, sest nad ei nõua hooldust. Samuti, läätsede omadus nagu UV-filter on väga oluline, mis hoolitseb sinu silmade tervisest ja kaitseb päikese kahjusest.

Kontaktläätsed ka ohutus sportlastele

Läätsed on mitte ainult mugav ja lihtne silmade teravuse lahendus, aga samuti ohutu valik sportlastele. Õnnetused juhtuvad ja kui prillid lähevad katki, see võib põhjustada silma traumat. Kontaktläätsede omadused hoolitsevad sinu turvalisusest ja teevad võimalikuks vältida riski, mis oleks võimatu tavaliste klaasidega. Muidugi, päikeseprillid ja kiiver istuvad peas hästi läätsedega koos, et sa ei pea rohkem muretseda oma mugavusest.

Blog: Comments

Vasta kommentaarile # - Tühista