Burberry BE4216 300213

Naised
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
140 mm
Muud mõõtmed
16 mm
140 mm
46 mm 57 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€177.90
Lisa ostukorvi või

Burberry-st

Burberry on ikooniline bränd, mis on tunduv oma mantlite tänu. Mantlid on väga stiilsed ning klassikalised. Kas oled kuulnud nende päikeseprillidest? Burberry prillid on tehtud briti stiilis, mis kombineerib endas elegantsust ning ettearvamatust. Burberry päikeseprillid on alati hea mõte!


Selle prillide kohta

See on populaarne prilliraamide vorm, mille nimi on kassi silmad ehk cat eye, mis sobib ovaalsele ning kandilisele näole. Prilliraami muster on kirbukiri, mis on moodne ning värske lahendus, kui soovid midagi muuta oma stiilis. Prilliraam on pruun, mis sobib tumedele juustele ning on klassikaline värv igapäevaseks. Prilliklaasi värv on pruun, mis on kõige levinum päikeseprillide värv. Sobib enamikele. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist. Kas soovid teada, millised päikeseprillid sobivad just Sulle? Proovi valitud päikeseprillid virtuaalselt!

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.