Christian Dior Homme Blacktie211S LCQ/NR
Illustratsioonifoto















Christian Dior kohta
Christian Dior couture maja on üks populaarsetest kogu maailmas. Prillid on väga stiilsed - pilot disain on selle aasta meie lemmik.
Selle prillide kohta
Prilliraamide vorm on kandiline ning sobib ilusti ilimestele ovaalse, ümarguse või briljandi näoga. Prilliraami muster on kirbukiri, mis on moodne ning värske lahendus, kui soovid midagi muuta oma stiilis. Prilliraam on pruun, mis sobib tumedele juustele ning on klassikaline värv igapäevaseks. Prilliklaasi värv on hall, mis kaitseb silmi eredast valgusest. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist. Kas soovid teada, millised päikeseprillid sobivad just Sulle? Proovi valitud päikeseprillid virtuaalselt!Originaalsed tooted
Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.

Christian Dior Homme Blacktie211S LCQ/NR
-0%
€319.90
Osta