Comfort Drops 20 ml

€5.79
99% soovitab
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Omniva pakiautomaat (2–3 Päeva) €3.49 *
Omniva (kohaletoimetamine koju) (2–3 Päeva) €3.49 *
DHL EXPRESS (1–2 Päeva) €10.99   
* TASUTA kohaletoimetaminekõigile kontaktläätsedele, prillidele ja päikeseprillidele
€5.79

Comfort Drops 20 ml silmatilgad

Comfort Drops silmatilgad tootjalt CooperVision on spetsiaalselt läätsekandjatele mõeldud libestavad ja niisutavad silmatilgad, mis leevendavad kuivusest tingitud ebamugavustunnet läätsede kandmise ajal. Silmade kuivust võib põhjustada kuiv õhk, tuul, päike, konditsioneeritud õhk, pikajaline teleri või kuvari vaatamine. Tilgad taastavad kiiresti ja efektiivselt kontaktläätsede niiskustaseme. Samuti takistavad mustuse ja valgu ladestumist läätsepinnale, mis lühendavad läätse kasutusiga.

Tilgad aitavad säilitada kontaktläätsede hapniku läbilaskvust ja läbipaistvust. Samuti vähendavad võimalikku silmaärritust kontaktläätsede silmast eemaldamisel ja tundlikkust läätse silmapanekul. Sobib kasutamiseks kõikide pehmete (sh silikoonhüdro­geelist) läätsede puhul. Sobib kasutada ilma kontaktläätsi silmast eemaldamata.

Kasutamisjuhend

Comfort Drops silmatilgad on lihtne kasutada terve päeva jooksul. Silmatilkade pH on 7.4, mis on sarnane naturaalse silma pH tase. Comfort Drops libestavaid silmatilgad võib vajadusel kasutada kogu päeva vältel. Kasutatakse kontaktläätsedest põhjustatud kuiva silma raviks. Tilgutage tilk mõlemasse silma enne kontaktläätsede silma panemist ja pärast kontaktläätsede silmast võtmist.

Alati loe kasutusjuhendit enne kasutamist. Avatud pudel tuleb ära kasutada 3 kuu jooksul.

Omadused - Comfort Drops 20 ml

Tootja: CooperVision
Suurus: 20 ml
Kasutamine peale avamist: 3 kuud
Säilitusained: Jah
Võib kasutada kontaktläätsedega: Jah
Meditsiiniseade: Jah

Tagasiside

99%
253 meie klientidest soovitab seda toodet arvustused on kinnitamata

Kommentaarid (2)

Kas Sul on küsimus?
Inga Zaitseva

У меня сделана операция за ена хрусталиков, какие капли лучше для увлажнения?

Vastus info@alensa.ee

Добрый день! Большое спасибо за обращиение и за доверие. В Вашем случае необходимо проконсультир­оваться с врачем, чтобы врач подобрал капли. Хоть и в нашем ассортименте все капли являются только уходовыми средствами, но не медицинскими препаратами, всё равно в Вашем деликатном случае необходимо узнать какие капли (или другие средства) подойдкт именно Вам, и в то же время не навредят, или, возможно, нужно будет использовать в комплексе с другим средством. А мы уже потом сможем сориентировать Вас в ассортименте :)

Eveliina

Sobivad läätsedega kasutamiseks ning on äärmiselt värskendavad kui läätsed pikemat aega silmas on olnud või silmad mingil põhjusel väsinud on.