Dailies TOTAL1 (30 läätse)

€22.79
98% soovitab
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Suur toodete arv laos

Teised pakendid:

Dailies TOTAL1 (90 läätse) €58.99
Selle toode ostes transport on tasuta
€22.79
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.59 tellimuste üle €60.00

Dailies TOTAL1 kontaktläätsed

Dailies TOTAL1 silikoonhüdro­geelist kontaktläätsed firmalt Alcon. Läätsed põhinevad tehnoloogial, mis ühendab suure veesisaldusega hüdrogeeli kõrge hapnikujuhtivusega silikoonhüdro­geeliga. Mõlemad materjalid tagavad erakordse mugavuse läätsede kandmisel. Saadaval ka 90 läätsega pakend.

Mugavus ja terved silmad

Läätsed on valmistatud 33% veesisaldusega silikoonhüdro­geelist, mis tagab piisava hapniku läbikandvuse. Läätse pind, mis puutub kokku pehme ja õrna silmakoega, koosneb klassikalisest suure veesisaldusega hüdrogeelist. Tulemuseks on sile ja pehme, kandmisel mugav kontaktlääts.

Tervislik viis kandmiseks

Dailies TOTAL1 on ühekordsed päevased läätsed. Hommikul panete läätse silma, õhtul viskate minema. Mugav ja samaaegselt ka hügieeniline.

Omadused
Tootja: Alcon
BC: 8.50
DIA: 14.10
Pakendi suurus: 30 läätse
Kasutamise ajakava: 1 päev
Aegumine: 12 kuud ja kauem
Hapniku läbilaskvus: 156 Dk/t
Veesisaldus: 33%
Tootenimi: Dailies TOTAL1
Läätsede materjal: Delefilcon A
Tugevus: alates -12.00 kuni +6.00
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Ei

Tagasiside

98%
333 meie klientidest soovitab seda toodet

Kommentaarid (4)

Kas Sul on küsimus?

Olga

Здравствуйте! У вас можно заказать пару для пробы или только целую упаковку? Хочется сначала узнать узнать подойдут ли они..

Vastus

info@alensa.ee

Очень приятно что связались с нами. К сожелению эти линзы прадажиотса только в упаковке по 30. Мы продаем линзы TopVue меньшими партиями. На линзы TopVue также распространяется гарантия возврата денег. Посмотреть линзы TopVue можно здесь: https://www.alensa.ee/…ed--b-topvue

Brigitta

Ned läätsed on mugavad. Ainuke asi, et neid eemaldades peab olema ettevaatlik, sest neisse tekivad kergesti murdekohad sisse ning seejärel on see juba kasutuskõlbmatu.

Reelika

Ostsin neid läätsi silmaarsti soovitusel. Väga mugavad ja ilmslelt kvaliteetsed läätsed, kunagi ei olnud nendega probleemi. Nüüd saan kanda läätsesid iga päev.

Kirke

proovin läätsi dailies total 1 läätsi esimest korra ja olen nendega väga rahul. nad ei hõõru silmas ning üldse neid ei tunne silmades terve päeva jooksul. kindlasti tellin uuesti ning soovitan sõpradele!