Saadame Teie tellimused kohe ära! Soovitame tellida ette, kuna vedajad võivad praeguse olukorra tõttu viibida. Pange tähele, et Omniva kullerid ei saa kättetoimetamise hetkel sularaha/kaarti vastu võtta, nii et kui soovite kauba eest tasuda kättesaamisel, valige palun lähim Omniva pakiautomaat.

Dailies TOTAL1 (30 läätse)

€22.89
100%
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas

Teised pakendid:

Dailies TOTAL1 (90 läätse) €61.89

Kohaletoimetamine

omniva
2–4 tööpäeva €1.99
DHL
1–2 tööpäeva €4.99
€22.89
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€

Dailies TOTAL1 kontaktläätsed

Dailies TOTAL1 silikoonhüdro­geelist kontaktläätsed firmalt Alcon. Läätsed põhinevad tehnoloogial, mis ühendab suure veesisaldusega hüdrogeeli kõrge hapnikujuhtivusega silikoonhüdro­geeliga. Mõlemad materjalid tagavad erakordse mugavuse läätsede kandmisel. Saadaval ka 90 läätsega pakend.

Mugavus ja terved silmad

Läätsed on valmistatud 33% veesisaldusega silikoonhüdro­geelist, mis tagab piisava hapniku läbikandvuse. Läätse pind, mis puutub kokku pehme ja õrna silmakoega, koosneb klassikalisest suure veesisaldusega hüdrogeelist. Tulemuseks on sile ja pehme, kandmisel mugav kontaktlääts.

Tervislik viis kandmiseks

Dailies TOTAL1 on ühekordsed päevased läätsed. Hommikul panete läätse silma, õhtul viskate minema. Mugav ja samaaegselt ka hügieeniline.

Omadused
Tootja: Alcon
BC: 8.50
DIA: 14.10
Pakendi suurus: 30 läätse
Kasutamise ajakava: 1 päev
Hapniku läbilaskvus: 156 Dk/t
Aegumine: 24 kuud ja kauem
Veesisaldus: 33%
Tootenimi: Dailies TOTAL1
Läätsede materjal: Delefilcon A
Tugevus: alates -12.00 kuni +6.00
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Ei

Tagasiside (2)

100%
2x
0x
0x
0x
0x
Hinda toodet
100%
100%

Ostsin neid läätsi silmaarsti soovitusel. Väga mugavad ja ilmslelt kvaliteetsed läätsed, kunagi ei olnud nendega probleemi. Nüüd saan kanda läätsesid iga päev.

100%

proovin läätsi dailies total 1 läätsi esimest korra ja olen nendega väga rahul. nad ei hõõru silmas ning üldse neid ei tunne silmades terve päeva jooksul. kindlasti tellin uuesti ning soovitan sõpradele!

Kommentaarid (1)

Kas Sul on küsimus?

Teema

Brigitta

Ned läätsed on mugavad. Ainuke asi, et neid eemaldades peab olema ettevaatlik, sest neisse tekivad kergesti murdekohad sisse ning seejärel on see juba kasutuskõlbmatu.

Diameeter
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top