Dolce & Gabbana DG3246 502
Dolce & Gabana kohta
Dolce & Gabana on populaarne moemaja, mis on tunduv kogu maailmas. Kui otsid luksuslikke prille ilusa disainiga, siis see on õige valik. Meil on hea meel pakkuda teile paar mudelid, mille leiate meie e-poes.
Selle prillide kohta
Prilliraamide vorm on teatav näga Panthos, Tea Cup ehk teetass. Selline vorm on hetkel moes nign ideaalselt sobib ümmargusele ning ovaalsele näole. Prilliraami muster on kirbukiri, mis on moodne ning värske lahendus, kui soovid midagi muuta oma stiilis. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist.Originaalsed tooted
Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.