Emporio Armani EA4047 506381

Polariseeritud Naised Mehed
Omadused

Prillide suurus
145 mm
Muud mõõtmed
17 mm
140 mm
42 mm 56 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€149.95

Emporio Armani kohta

Emporio Armani disainilahendustes on kahtlemata parimad Itaalia prillid nii meestele kui naistele. Need vapustavad prillid lähevad teiega kõikjale kaasa, täiustavad teie stiili ja köidavad kõigi tähelepanu!

Nende prillide kohta

Päikeseprillid ei ole enam lihtsalt praktiline kaitse silmadele päikese eest. Tänapäeval on need iga stiilse rõivastuse oluline osa ja omanäoline moeaksessuaar, mis võib rõhutada isikupära ja individuaalsust. Päikeseprillide peegliefekt on mugav funktsioon, mis võib parandada teie nägemist ja anda teile stiilse välimuse. Kui otsite prille eredate päikeseliste päevade jaoks või soovite kaitsta oma silmi pimestamise eest, on peegelprillid teile suurepärane valik. Seda tüüpi prillidel on polariseeritud läätsed, mis vähendavad oluliselt siledatelt pindadelt, nagu auto kapott ja tuuleklaasid, märjad teed, härmas pinnad või veepinnad peegelduvat pimestamist. Polariseeritud klaase hindavad eriti autojuhid või sportkalurid. Tänu läätsedes olevale polariseerivale filtrile on värvid erksamad ja kontrastsemad, mis vähendab silmade väsimust ja suurendab kandmismugavust. Pange tähele, et polariseeritud klaasid võivad mõnel LCD- ja OLED-ekraanil pildi tumeneda või moonutada. Luksuslik prillidisain, millel on prestiiž ja mis jääb ajatuks moeaksessuaariks. Prilliraami põhimaterjal on vastupidav ja kerge plastik. Päikeseprillidel on 400-ne UV-filter ja see tähendab, et nad blokeerivad kogu UV-kiirguse lainepikkusega kuni 400 nanomeetrit. See hõlmab nii UVA- kui UVB-kiirgust. See UV-filter on hea päikeseprillipaari oluline osa. Selle olemasolu pakub igakülgset silmade kaitset kahjulike UV-kiirte eest ja aitab kaasa silmade pikaajalisele tervisele. Prillid lasevad läbi 8 - 18% valguskiirtest ja läätsed on tumedat värvi. Läätsede tumenemise intensiivsus sobib kaitseks tugeva päikesevalguse eest. Tänu virtuaalsele peeglile saate neid prille proovida kohe, mugavalt oma kodus. Prillid tulevad tootja originaalkarbis või kotis. Läätsede hooldamiseks sobiv mikrokiust puhastuslapp on ka kena täiendus prillidele.

Vahetatavate klaasidega prillid

Nende prillidega saate kohandada läätsi täpselt oma vajaduste järgi. Ostmisel sisestage lihtsalt oma dioptrilised väärtused ja seejärel saate valida endale kõige sobivamad läätsed. Näiteks on olemas fotokroomsed (isetumenevad) läätsed, päikeseläätsed, sinise valguse filtriga läätsed või klassikalised läbipaistvad läätsed. Valik on teie.

Alati originaal

Saidilt Alensa.ee leiate ainult originaalprille, alates väiksematest kaubamärkidest kuni maailmakuulsateni. Meil on laos kõik prillide mudelid ja tarnime need teieni võimalikult lühikese aja jooksul. Meie eesmärk on muuta meie kliendid võimalikult rahule. Kui vajate midagi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, oleme täielikult teie käsutuses.