Hyal-Drop Multi Silmatilgad 10 ml

€12.99
97% soovitab
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Omniva pakiautomaat (2–3 Päeva) €3.49 *
Omniva (kohaletoimetamine koju) (2–3 Päeva) €3.49 *
DHL EXPRESS (1–2 Päeva) €10.99   
* TASUTA kohaletoimetaminekõigile kontaktläätsedele, prillidele ja päikeseprillidele
€12.99

Hyal-Drop Multi silmatilgad

Hyal-Drop Multi silmatilgad tootjalt Bausch & Lomb teevad kontaktläätsede kandmise mugavamaks. Silmatilgad on hea kvaliteediga, säilitusainetevaba koostise ja kõrge naatriumhüalu­ronaadi (HüALUROONHAPE) sisaldusega (2,4 mg/ml). Naatriumhüalu­ronaat on määrdeaine, mis kaitseb silma väliste kahjulike tegurite eest ning annab silmale pikaajalise meeldiva tunde. Tänu uuenduslikule Hyal-Drop Multi mehhanismile on silmatilkade doseerimine lihtne ja mugav.

Sobib ideaalselt silmade loputamiseks, et nendest võõrkehi eemaldada. Seda võib ilma silmaarstiga konsulteerimata lühiajaliselt kasutada tavaliseks silmade loputamiseks, silma tilgutamiseks või silmalaugudele kompresside tegemiseks. Preparaati kasutatakse juhul, kui silmas on ebamugav tunne.

Kasutamisjuhised

1.Enne igakordset kasutamist eemaldage pudelilt kaitsekork. Veenduge, et pudeli ots ei puuduta teie sõrmi.

2.Asetage pöial ergonoomilisele pöidlatoele ja kaks sõrme pudeli põhja alla.

3.Pöörake pudel tagurpidi ja hoidke seda, nagu joonisel näidatud. Enne pumba esmakordset kasutamist peate selle täitma. Selleks vajutage pöidlatuge umbes 7 korda, kuni ilmub nähtavale esimene tilk.

4.Tilga manustamiseks kallutage pea veidi tahapoole ja hoidke pudelit oma silmade kohal. Tõmmake õrnalt alumist silmalaugu vaba käe sõrmega allapoole, hoidke pudelit vertikaalses asendis ja vajutage ühe tilga manustamiseks silma õrnalt pöidlatoele.

Seejärel sulgege silm ja liigutage seda aeglaselt edasi-tagasi, et tilk silma pinnal laiali ajada.Kui peate vajalikuks, võite kasutada teist kätt toetamiseks ja täpsuse tagamiseks. Vastavalt vajadusele tilgutage üks tilk mõlemasse silma. Kuna HYAL-DROP® Multi ei sisalda säilitusainet, võite seda kasutada iga päev ja nii sageli, kui soovite. Kasutamise kestus ei ole piiratud.

Omadused - Hyal-Drop Multi Silmatilgad 10 ml

Tootja: Bausch and Lomb
Suurus: 10 ml
Kasutamine peale avamist: 6 kuud
Säilitusained: Ei
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah
Võib kasutada kontaktläätsedega: Jah
Meditsiiniseade: Jah

Tagasiside

97%
61 meie klientidest soovitab seda toodet arvustused on kinnitamata

Kommentaarid (1)

Kas Sul on küsimus?
Janne

Siiani parimad silmatilgad ning ka kõige soodsama hinnaga.