HYLO-CARE Silmatilgad 10 ml

€12.49
98% soovitab
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Suur toodete arv laos

Kohaletoimetamine

omniva
2-4 tööpäeva €1.99
DHL
1-2 tööpäeva €4.99
€12.49

HYLO-CARE silmatilgad

HYLO-CARE silmatilgad sisaldavad naatirumhüalu­ronaati – ainet, mida on ka nt inimese silmas ja teistes organites. Naatriumhüalu­ronaat moodustab silma pinnale püsiva ja pikaajalise kile, mis on vastupidav mahakulumisele ning tagab silma normaalse funktsioneerimise. Ennetab silmade kuivust ja ärritust, mis on levinud kaasnähtudeks kontaktläätsede kandmisel. Silmatilgad teevad läätsede (nii pehmete kui jäikade) kandmise mugavamaks ning takistavad jääkainete ja mikroobide ladestumist läätse pinnale. Efektiivne abi pinges, kipitavatele ja kuivadele silmadele. Silmatilgad ei sisalda säilitusaineid ja sobivad pikaajaliseks kasutamiseks ka tundlikele silmadele. Koostisaine dekspantenool (B vitamiin) seob ja säilitab vett ning turgutab silmi ja tugevdab naatriumhüalu­ronaadi toimet.

Kasutamisjuhend

Kasutage HYLO‐CARE‐i ainult siis, kui karbi sulgur oli enne esmast kasutust terve. Võtke enne iga kasutuskorda kübar ära. Selleks hoidke kübarat napilt pudeli kohal kinni ja tõmmake teise käega pudel keeramisliigutusega kübarast välja. Palun hoidke enne HYLO‐CARE‐i esimest kasutuskorda pudelit tilguti tipuga vertikaalselt allapoole ja suruge pudeli põhjale nii kaua, kuni esimene tilk pudeli tipust välja tuleb. Pärast seda on pudel järgmisteks kasutuskordadeks kasutusvalmis. Hoidke pudelit tilguti tipuga allapoole, asetades pöidla pudeli õlale ja teised sõrmed pudeli põhjale. Toestage CARE‐pudeliga kätt vaba käe vastu, nagu toote kasutusjuhendi pildil kujutatud (kasutusjuhend karbis). Peale avamist võib kasutada 6 kuud.

Silmatilkasid on võimalik kasutada läätsekandmise ajal. HYLO‐CARE aeguvad peale 16 kuud suletud pakendis ning avatuna 6 kuud.

Omadused
Tootja: Ursapharm
Suurus: 10 ml
Kasutamine peale avamist: 6 kuud
Aegumine: 6 kuud ja kauem
Säilitusained: Ei
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah
Võib kasutada kontaktläätsedega: Jah
Tark
alternatiiv
Populaarne

Gelone Silmatilgad 10 ml

Suur toodete arv laos
  • Võib kasutada läätsede kandmise ajal
  • Aitab leevendada ärritust
  • Pikaajaline efekt
Hind on ainult: €6.49
Tark
alternatiiv

Tagasiside

98%
42 meie klientidest soovitab seda toodet

Kommentaarid (1)

Kas Sul on küsimus?

Eveliina

Olen neid silmatilku mitmeid kordi kasutanud ja soovitan. Väga mugav, kuna võib kasutada läätse silmast eemaldamata.