Meie kohta

Kontaktandmed

Email: info@alensa.ee


Võta meiega ühendust - kliki siin

Ainult originaalsed tooted

Me müüme ainult originaalseid kontaktläätsesid, mis on pärit volitatud tootjatelt nagu Johnson & Johnson.

Rahulolevad kliendid

Me pakume kvaliteetseid teenuseid, mis vastavad meie klientide vajadustele: kõrgekvalitee­diliste originaaltoodete müük ja kiire kohaletoimetamine hea hinna eest ning sõbralik ja hoolitsev klienditugi. Alensa.ee on osa Alensa võrgustikust, mis pakub kvaliteetseid ja originaalseid kontaktläätsesid. Kümme aasta kogemus Euroopa turul aitas meid luua parima toodete kataloogi, ausa ja tööka kollektiivi ja tuhandeid rahulolevaid kliente.

Turul alates 2007.a.

Alensa map

Me alustasime kontaktläätsede online müügiga 2007.a.

2016.a. avasime veebipoe Eestis. Me tugineme oma pikaajalistele kogemustele, pakkudes kvaliteetset klienditeenindust ja hästiorganiseeritud laosüsteemi. Praegu Alensa müüb oma tooted kogu Euroopas: Austrias, Belgias, Bulgaarias, Eestis, Hispaanias, Hollandis, Horvaatias, Iirimaal, Itaalias, Kreekas, Leedus, Lätis, Maltas, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Rootsis, Rumeenias, Saksamaal, Slovakkias, Sloveenias, Soomes, Suurbritannias Šveitsis, Taanis, Tšehhis, Ukrainas ja Ungaris.

Tänu meie ulatuslikule laole (umbes 500.000 kontaktläätsede pakke) saame 97% laekunud tellimustest koheselt teele saata. Me teostame umbes 100.000 tellimust iga kuu ja meie tiim on alati siin et aidata Teid. Juhul, kui Teil tekkib küsimus, palume võta meiega ühendust. Oleme väga tänulik Teie tagasiside eest, mis aitab Alensa olla parem.

Tagastamise aadress

Pöörake tähelepanu, et alltoodud aadress on ainult tagastamiseks, mitte klienditeeninduse või pakendite saamise kontor.

Alensa.ee
Omniva
Tornimäe 5
2. korrus, 10145
Tallinn, Harjumaa, Eesti

ID: CZ27179681
E-mail: info@alensa.ee

Registreering

Kõik tooded ja teenused on teostatud Alensa võrgustikus. Meie logistika kontorid asuvad Tšehhis. Alensa s.r.o. on registreeritud järgmisel aadressil:

Alensa s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9
VAT number: CZ27179681

Lisainfo:

Ettevõte ALENSA, veebipoe Alensa.ee haldaja, kogub ainult isikuandmeid, mis on vajalikud kaupade saatmiseks ja klientidega suhtlemiseks – ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber ja e-maili aadress. Alensa.ee veebilehe Kasutaja on lugenud käesolevaid põhimõtteid ja tingimusi ning nõustub nende täitmisega. You can also contact us in English.
Мы также говорим по-русски.