365 päeva vahetamise garantii

Kas sa vajad erinevaid parameetreid?

Kui sinu kontaktläätsede parameetrid (tugevus) on muutunud, samas oled sa end varustanud vana väärtusega läätsedega, siis ära satu paanikasse. Me pakume sulle läätsede vahetamist esialgsest ostukuupäevast alates 1 aasta jooksul eeldusel, et sa saadad meile oma ostukviitungi tõendamaks ostutehingut.

Kas sa vajad erinevat toodet?

Juhul, kui soovid teist toodet või brändi ning pakendid on avamata ja kahjustamata, sa võid need meile tagastada ka. Sellel juhul Alensa.ee tagastab raha ja sul on õigus teha uut tellimust. Me ei tee hinna reeglistust sellel olukorral.

Kas tagastab mingi teise põhjuse tõttu?

Tagastus töötab ka TopVue toodetega, millele kehtib Raha Tagasi Garantii. Palume jälgida sama protseduuri.
Kui sa tunned, et tootes on viga, palume saata seda meile tagasi, mida me tagastame tootjale kvaliteedi kontrolliks. Originaalne pakend ja allesjäänud osad, avamata toote pakend. Toote LOT number on trükitud selle pakendi peal, mis on vajalik tootjate analüüsimiseks. Küsimuste korral palume pöörata meie klienditeenin­dusele.

Vahetusgarantii tingimused:

• avamata ja kahjustamata kontaktläätsede pakendid
• kontaktläätsed peavad olema ostetud Alensa.ee veebipoest
• vahetatavad läätsed peavad olema tugevusega ja märgistatud „365 Garantii“

Kuidas vahetamine töötab?

Saada avamata ja kahjustamata pakendid postiga meie tagastamise aadressile. Lisa saadetisele Alensa.ee veebipoest väljastatud ostukviitung ja läätsede vahetamise taotlus, mis sisaldab sinu uusi läätseparameetreid.
Me garanteerime kõigi vahetatud toodete TASUTA kohaletoimetamise sinu aadressile. Tagastamiseks pöörake järgmisele aadressile:

Tornimäe 5
2. korrus, 10145
Tallinn, Harjumaa, Eesti

Juhul, kui ostukviitung on saabunud ning tooded on kahjustamata, me valmistame uut tellimust korrektse toodetega.

Palume saata avamata ja kahjustamata tooded kõvas pakendis, mitte lihtkirjaga, et tagada toodete terviklikkust. Kui ina ootad raha tagastamist sinu panga kontole, palume saata ka kogu vajaliku infot meile. Online maksmise korral tagastus toimub automaatselt kasutatud PayPal kontole või pangakaardile. 

Kui palju vahetamine maksab?

Sa maksad vaid tagasi saadetavate läätsede postikulu.
Me saadame uued läätsed sobivate parameetritega TASUTA sinu aadressile.
See tähendab, et tagastamine on sinu jaoks tasuta (v.a. postikulu). 

Kui kaua protsess võtab?

Alensa.ee teavitab Sind, et me saime Sinu tagastud tooteid ning ajakohastame uue tellimuse staatusest. Me katsume vaadata üles kõiki tellimusi 30 päeva jooksul. Kui Sul tekib küsimusi, pööra meie klienditeenin­dusele.
Päikeseprillide vahetamisel protsess võib võtta natuke rohkem aega.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top