Kliendikoodi allahindluse süsteem

Kuidas töötab kliendikoodi allahindluse süsteem Alensa.ee veebipoel

TÄHELEPANU: hetkel Alensa töötab uue kliendikoodi allahindluse süsteemi kallal. Vanad kliendikoodid on deaktiveeritud. Allatoodud info ei ole enam aktuaalne. Vanade koodide allahindlus on –1% (varem –5%). Varsti tuleb uus kliendikood, olge meiega, stay tuned.

Sissejuhatus

Soovitades meie poodi oma sõpradele ja tuttavatele, saate te soodustuse oma järgmise ostuga! Pärast oma kõige esimese tellimuse kinnitamist meie veebipoes saabub teile e-maili teel teie kliendikood. Kui teie sõbrad või tuttavad, kellega te olete oma kliendikoodi jaganud, sisestavad teie koodi oma ostukorvi vastavasse lahtrisse, siis saavad nad automaatselt 5% soodustust käesolevate hindade pealt. 3 nädalat peale teie sõbra või tuttava tellimuse teele saatmist saate teie soodustusele vastava rahasumma boonusena oma Alensa.ee kontole.
Klient ei saa kasutada soodustuse saamiseks omaenda kliendikoodi.

Näide

Kristiina ostis läätsesid 50 € väärtuses ja sai seejärel endale kliendikoodi 044fjrlu. Ta saatis selle koodi e-maili teel oma kolleegile Marile ja rääkis sellest ka sõbrannale Liisale.
Mari kasutas Kristiina koodi, et teha tellimus 30 € väärtuses. Tänu Kristiina koodile maksis Mari vaid 28.5 €, kuna ta sai 5% soodustust (1.5 €). Liisa kasutas samuti Kristiina koodi, et tellida läätsesid 40 € eest. Ka tema sai 5% soodustust (2 €) ja maksis seetõttu vaid 38 €.
Kuna Kristiina oli soovitanud www.alensa.ee veebipoodi Marile ja Liisale, siis saab tema sama soodustuse summa oma Alensa.ee kontole boonusena (1.5+2=3.5 €). Pärast mõne kuu möödumist tellib Kristiina uuesti 50 € väärtuses läätsesid, kuid seekord maksab ta kõigest 46.5 €, kuna ta kasutab seda boonust, mille ta sai selle eest, et soovitas meie veebipoodi oma sõpradele.

Tähelepanu! Kliendikoodi boonuse kasutamiseks on teil vaja tellida vähemalt 30 € eest.

Kuidas leida oma boonuse (soodustuste) jääksumma?

Sisesta meie veebilehel oma kasutajanimi ja parool, et näha oma kontot. Sisenedes näed sa oma profiili alt kõiki oma tellimusi ja oma boonuse jääksummat.

Kuidas jagada oma kliendikoodi?

Oma kliendikoodi võib jagada kõigile oma sõpradele, tuttavatele ja pereliikmetele. Samuti võib koodi jagada näiteks Facebooki vahendusel võõrastele inimestele.

  • Alensa.ee Facebook
  • Alensa.ee Google+
  • Alensa.ee Twitter

  • VISA Master Card PayPal DHL omniva
    Top