Kimikado Titanium BT0041 C1

Naised Mehed
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
135 mm
Muud mõõtmed
16 mm
140 mm
35 mm 53 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €10.49 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€119.90

Kimikado kohta

Kas otsite stiilseid prille titaanist? Siis on Kimikado Teie kaubamärk! Kimikado on stiilne uus kaubamärk, mis on oma kvaliteetsete prillidega valmis maailma vallutama. Nende prillides on ideaalselt ühendatud ajatu disain ja vihje kaasaegsele mängulisusele. Kimikado järjepidev titaani kasutamine tagab, et kõik nende prillid on hüpoallergilised. Hankige endale mõned uued Kimikado prillid ja te ei pea pettuma!


Prillide kohta

Nende vorm on täisnurkne, mis sobib nendele, kellel on pigem ümar nägu. Prilliraami värv on kuldne, mis püüab pilku ning jääb meelde! Materjal on peamiselt valmistatud titaanist, mis on ülimalt vastupidav ja stiilne. Kas soovid teada, millised päikeseprillid sobivad just Sulle? Proovi valitud päikeseprillid virtuaalselt!

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.