Loe rohkem siniste valgust blokeerivate prillide kohta

blokeerivate prillide kohta

Sinine valgus on alati olnud osa meie elust; see on osa loomulikust valgusspektrist ja hoiab meid päeva jooksul erksana, optimistlikuna. Üksinda pole sinine valgus tingimata halb asi, kuid tänapäeva elu on toonud kaasa mõned muudatused: ekraanid ja tehnoloogia. Kasutame pidevalt seadmeid - nutitelefonid, arvutid ja/või tahvelarvutid -, mis kiirgavad suures koguses sinist valgust nii päeval kui ka öösel. Pidev ekraani ja selles kiirgava sinise tule vahtimine kipub meie silmi väsitama ja ärritama. Seda nimetatakse digitaalseks silmapingeks. Inimesed leiavad sageli päeva lõpuks, et nende silmad on kuivad ja punased, neil on kerge peavalu ning on raske magama jääda.

Siin on abiks sinist valgust blokeeriv filter. See filter neutraliseerib ekraanidelt tuleva sinise valguse, mis leevendab osa Teie silmadest. Prillide ostmisel meie juures pakume Teile võimalust lisada prilliklaasidele sinine valgust blokeeriv filter . Ja mitte ainult prillid on selle uuendusliku filtriga kaasas! Samuti leiate tänapäeval kontaktläätsi , mis sisaldavad filtrit, mis blokeerib kahjulikku sinist valgust.


PROOVI TOPVUE BLUE BLOCKER

Millised on sinise valgust blokeeriva filtri eelised?

Sinistel valgust blokeerivatel prillidel on paremad optilised omadused, kui Te pikka aega ekraani vaatate:

  • Märkate vähem moonutusi ja näete realistlikumat pilti.
  • Filter kõrvaldab pimestamise ja valguse peegeldused.
  • Teie värvi taju on parem

Vähem intensiivne sinine valgus mõjutab Teie keha positiivselt:

  • Sinise valgust blokeeriva prilliklaasi kandmine pikema ekraaniga kokkupuutumise ajal aitab Teie silmadel lõdvestuda, võimaldades neil end tunda energilisemana ja vähem ärritununa.
  • Teie unetsükkel paraneb, kuna sinine valgus takistab Teie kehal melatoniini tootmist, mis aitab Teil magada.
  • Teie produktiivsus tõuseb pärast töötamist ekraani ees ja saate paremini fookust säilitada.

Kes peaksid ise endale sinised valgust blokeerivad prillid või läätsed saama?

Sel päeval ja vanuses oleks kõigile kasu siniste valgust blokeerivate prillide või läätsede kandmisest, eriti neile, kes töötab arvuti ees. Kui olete kontoritöötaja, tudeng või 21. sajandi tööstusühiskonna elanik, kasutate seda arvutit tõenäoliselt märkimisväärsel hulgal ja sinistest valgust blokeerivatest nägemisabivahen­ditest võiks kindlasti kasu olla.

Mida Te veel peaksite tegema?

Kui sinine valgus tekitab Teile tõsiseid probleeme ja teil on sageli peavalu või punased ja ärritunud silmad, soovitame ka järgmist:

  • Tehke ekraanilt regulaarselt pause ja vaadake iga kord aknast välja kaugele*.
  • Ärge istuge ekraanile liiga lähedal.
  • Kasutage ekraani jaoks spetsiaalset mattfiltrit, mis välistab pimestamise.
  • Proovige ekraani aega vähendada, eriti enne magamaminekut.
  • Veenduge, et ruumis, kus töötate, oleks piisavalt valgust.
  • Kasutage kvaliteetseid silmatilkasid.

*Proovige rakendada reeglit 20-6 (20) -20: vaadake iga 20 minuti järel ekraanilt aknast välja kaugele (vähemalt 6 meetrit). Tehke seda 20 sekundit.