Love Moschino MOL517 086

Naised
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
136 mm
Muud mõõtmed
16 mm
140 mm
38 mm 52 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€108.07 €77.90 Soodustus -28%
Parim hind tüki kohta viimase 30 päeva jooksul: €108.07

Love Moschino kohta

Love Moschino on kuulsa kaubamärgi Moschino mänguline ja elujõuline tütar. See hoiab endiselt Moschino põhiväärtusi ja loovust, kuid on suunatud nooremale publikule. 'Love' lisamine kaubamärgile tõi kaasa empaatia ja tunde sõnumiga, et see on mõeldud kõigile. Nii et võtke oma noorusrõõm juba täna Love Moschino prillidega vastu!


Love Moschino prillide kohta

Prilliraamide vorm on kandiline ning sobib ilusti ilimestele ovaalse, ümarguse või briljandi näoga. See on populaarne prilliraamide vorm, mille nimi on kassi silmad ehk cat eye, mis sobib ovaalsele ning kandilisele näole. Prilliraami muster on kirbukiri, mis on moodne ning värske lahendus, kui soovid midagi muuta oma stiilis. Prilliraam on pruun, mis sobib tumedele juustele ning on klassikaline värv igapäevaseks. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist.

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.