Love Moschino MOL552 DDB

Naised
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
132 mm
Muud mõõtmed
16 mm
140 mm
39 mm 52 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€107.90

Love Moschino kohta

Love Moschino on kuulsa kaubamärgi Moschino mänguline ja elujõuline tütar. See hoiab endiselt Moschino põhiväärtusi ja loovust, kuid on suunatud nooremale publikule. 'Love' lisamine kaubamärgile tõi kaasa empaatia ja tunde sõnumiga, et see on mõeldud kõigile. Nii et võtke oma noorusrõõm juba täna Love Moschino prillidega vastu!


Love Moschino prillide kohta

See on populaarne prilliraamide vorm, mille nimi on kassi silmad ehk cat eye, mis sobib ovaalsele ning kandilisele näole. Prilliraami värv on kuldne, mis püüab pilku ning jääb meelde! On tehtud metallist, mille vastupidavus on kõrge ning teeb Sinu pilku stiilsemaks. Kas soovid teada, millised päikeseprillid sobivad just Sulle? Proovi valitud päikeseprillid virtuaalselt!

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.