Meller Chauen Amber Sea

Polariseeritud Naised Mehed
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
136 mm
Muud mõõtmed
20 mm
142 mm
42 mm 55 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€49.90

Meller kohta

Meller teab kindlasti, kuidas esile tõsta nende uhkeid ja trendikaid päikeseprillide mudeleid. Bränd on silmapaistvaks muutunud tänu tugevale võrgusolekule. Enne ostu sooritamist, kontrollige Meller-i sotsiaalmeediat ja leidke päikeseprillid, mis Teid inspireerivad.


Meller prillide kohta

Prilliraamide vorm on teatav näga Panthos, Tea Cup ehk teetass. Selline vorm on hetkel moes nign ideaalselt sobib ümmargusele ning ovaalsele näole. Prilliraam on kollane ning sobib inimestele pruunide silmadega. Prilliklaasi värv on sinine. Ideaalne variant, et pisut kaitsta silmi päikesest. Polarisatsioon on lisatud selle prillidele. Polarisatsioonitud klaasid sisaldavad spetsiaalset filtrit, mis kaitseb eredast valgusest. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist.

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.