Meller Kubu Minor Olive

Polariseeritud Naised Mehed
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
135 mm
Muud mõõtmed
20 mm
140 mm
48 mm 58 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€49.90

Meller kohta

Meller teab kindlasti, kuidas esile tõsta nende uhkeid ja trendikaid päikeseprillide mudeleid. Bränd on silmapaistvaks muutunud tänu tugevale võrgusolekule. Enne ostu sooritamist, kontrollige Meller-i sotsiaalmeediat ja leidke päikeseprillid, mis Teid inspireerivad.


Meller prillide kohta

Selle prilliraamide disain on ümargune, mis ideaalselt sobib kandilisele ning trapetsikujulisele näole. Prilliraam on läbipaistev. Prilliklaasi värv on roheline. See on hea valik inimestele, kes tegeleb spordiga õues. Polarisatsioon on lisatud selle prillidele. Polarisatsioonitud klaasid sisaldavad spetsiaalset filtrit, mis kaitseb eredast valgusest. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist.

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.