Meller Nandi All Black

Polariseeritud Naised
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
145 mm
Muud mõõtmed
20 mm
145 mm
55 mm 67 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€25.90

Meller kohta

Meller teab kindlasti, kuidas esile tõsta nende uhkeid ja trendikaid päikeseprillide mudeleid. Bränd on silmapaistvaks muutunud tänu tugevale võrgusolekule. Enne ostu sooritamist, kontrollige Meller-i sotsiaalmeediat ja leidke päikeseprillid, mis Teid inspireerivad.


Meller prillide kohta

See on populaarne prilliraamide vorm, mille nimi on kassi silmad ehk cat eye, mis sobib ovaalsele ning kandilisele näole. Raam on must, mis sobib enamikule inimestest. Sobib igapäeva kasutamiseks. Must värv on ka väga elegantne. Prilliklaasi värv on hall, mis kaitseb silmi eredast valgusest. Polarisatsioon on lisatud selle prillidele. Polarisatsioonitud klaasid sisaldavad spetsiaalset filtrit, mis kaitseb eredast valgusest. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist.

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.