Nike Champ EV0815 106

Lapsed
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
121 mm
Muud mõõtmed
14 mm
120 mm
33 mm 48 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€59.81 €48.90 Soodustus -18%
Lisa ostukorvi või
Parim hind tüki kohta viimase 30 päeva jooksul: €59.81

Nike'i kohta

Leidke ideaalsed prillid Nike'i laiaulatusliku ja populaarse disainermudelite kollektsiooni hulgast. Ideaalsed sportimiseks, Nike prille saab kasutada ka vabaaja kandmiseks.


Nike'i prillide kohta

Nende vorm on täisnurkne, mis sobib nendele, kellel on pigem ümar nägu. Valge prilliraam teeb Sinu pilku ilusam. Eriti sobib punajuukselistele. Prilliklaasi värv on hõbene. Ideaalne variant, et pisut kaitsta silmi päikesest. Prilliklaasi värv on hall, mis kaitseb silmi eredast valgusest. Prilliklaasid on kaetud peegelkattega, et kaitsta Sinu silmi päikesest veel rohkem. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist. Kas soovid teada, millised päikeseprillid sobivad just Sulle? Proovi valitud päikeseprillid virtuaalselt!

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.