Prillide tellimine - detailne juhend

Kuidas täpselt toimib retseptiprillide tellimine meie poest? Tänu meie laiale mudelivalikule on lihtne leida täiuslik prilliraam. Kui soovite raamid varustada kohandatud klaasidega vastavalt Teie retseptile. Siin peaksite toimima järgmiselt.

Määrake retseptiprillide tüüpi

Esiteks, kas vajate prille kaugele või lähedale? Kas Teil on retsepti progressiivsetele prillidele, mis tagavad selge nägemise kõigil vahemaadel? Või soovite arvutiprille ilma retseptita, mis aitavad kaitsta Teie silmi ekraanide liigse sinise valguse eest.

Laadige oma retsept üles või kasutage seda eelmisest tellimusest

Seejärel esitage meile oma prilliretsept, kas sisestades parameetrid käsitsi, pildistades retsepti ja laadides selle üles või kasutades oma eelmise tellimuse parameetreid.

Kõige mugavam on retsepti üleslaadimine. Teil palutakse anda retseptile nimi ja märkida, millal Teie silmahooldusspet­sialist selle väljastas. Töötleme Teie parameetrid ja lõpetame Teie tellimuse. Samuti saate oma retsepti kohe oma kontole üles laadida.


Laadige oma retsept üles nüüd

Sisestage oma PD (pupillide kaugus)

Pupillide kaugus (PD) on Teie pupillide keskkoha vaheline kaugus millimeetrites. Selle leiate oma retseptilt kahe väärtuse (üks kummagi silma jaoks) või ainult ühe (mõlema silma jaoks koos) väärtusena.

Kui Te ei tea või ei näe oma PD-d, saate seda veebis oma veebikaamera või kaamera ja mis tahes magnetribaga kaardi abil mõõta.

Klaaside paksus

Teie retsepti alusel määrab meie süsteem automaatselt klaaside optimaalse paksuse. Mida keerulisem on retsept, seda õhemad peavad klaasid olema, et need tõhusalt toimiksid. Meie klienditeenindus aitab Teid hea meelega, kui Te pole kindel, millist võimalust valida.

Lisage valikulisi klaaside lisafunktsioone

Meie klaasid on varustatud standardse 5 täiustatud hooldusega, mis on kaasas tasuta. Pakume lisafunktsioone, mida saab soovi korral klaasidele lisada: sinist valgust blokeeriv filter, isetoonivad üleminekuläätsed, püsivalt toonitud päikeseprilli­klaasid või muud.

Kui valisite progressiivsed prillid, peate 5. sammul valima klaaside jaoks vaatevälja. Täpsema vaatevälja valimine suurendab Teie klaaside mugavust ja kvaliteeti. Täiustatud klaasidetehno­loogiad aitavad vähendada perifeerseid moonutusi ja laiendada optilisi tsoone vahe- ja läheduskauguste jaoks.

Lisage kõik oma ostukorvi ja vormistage oma tellimus

Ja olete valmis! Teie uued prillid toimetatakse peagi teie postkasti!

Kui teil on küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega e-posti teel. Aitame hea meelega Teie tellimusega.

Osta prillid