Proclear Multifocal XR (2x3 läätse) + Laim-Care 400ml

€88.37
89% soovitab
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
Proclear Multifocal XR (3 läätse)
Olek Laos olemas vali näitajad...
Tavahind €39.99
Proclear Multifocal XR (3 läätse)
Olek Laos olemas vali näitajad...
Tavahind €39.99
LAIM-CARE Läätsevedelik 400 ml
Olek Laos olemas vali näitajad...
Tavahind €10.89
Selle toode ostes transport on tasuta
€90.87 €88.37
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.98 tellimuste üle €60.00

Sooduspakk – Kontaktläätsed + läätsevedelik

Säästa raha meie sooduspakkumisega!

Proclear Multifocal XR kontaktläätsed

Proclear Multifocal XR on 1-kuused progressiivsed kontaktläätsed igapäevaseks kasutamiseks firmalt CooperVision. Pakend sisaldab 3 läätse. Tegu on spetsiaalsete multifokaalsete läätsedega, mis võimaldavad korrigeerida nägemist kõigil kaugustel. Proclear Multifocal XR on välja arendatud selleks, et tagada hea nägemine ka väga suurte tugevuste juures alates +20.00 kuni –20.00. Need läätsed sobivad neile, kes kannatavad presbüoopia all ja vajavad läätsesid lähilisa (ADD) väärtusega kuni +4.00.

Presbüoopia ja kuivade silmade vastu

Läätsed on disainitud presbüoopia (vanusest tuleneva kaugnägelikkuse) raviks ja samuti aitavad need kuiva silma sündroomi korral. Presbüoopia on loomulik nägemise muutus, mis kaasneb tihti vanusega. Seda esineb alates 40. eluaastast.

Terav ja selge nägemine kõigil kaugustel

Proclear Multifocal XR kontaktläätsed sobivad nägemise korrigeerimiseks erinevates olukordades, näiteks autosõidu, lugemise ja arvutiga töötamise ajal. Need läätsed tagavad sulle terava nägemise kõigile kaugustel ja on seetõttu heaks alternatiiviks prillidele.

PC™ niisutav tehnoloogia

Niisutav PC™ tehnoloogia rajaneb vettsiduvatel fosforüülkoliini molekulidel, mis meenutavad keha enda kudesid, sealhulgas inimese silmarakke. Seetõttu on PC-tehnoloogia hästi ühilduv inimkehaga. PC-molekulid suudavad siduda suurel hulgal vett. Need on jaotunud üle terve läätse pinna toimides loomuliku kaitekihini kuivamise ja mustuse ning jääkide kogunemise vastu. PC-tehnoloogia tagab tervema ja mugavama kontaktläätsede kasutamise.

Nägemistugevus

Multifokaalsete läätsede paigaldamine silma on veidi keeruline. Me soovitame enne nende läätsede ostmist konsulteerida esmalt silmaarstiga. Me pakume nägemistugevusi alates +20.00 kuni –20.00, samuti kõrgemat lähilisa (ADD) väärtust kuni +4.00.

LAIM-CARE hooldusvedelik 400ml

Uus innovatiivne hüaluroonhapet sisaldav hooldusvedelik. Tänu heale kvaliteedile ja kõrgele taluvusele üks hinnatumaid tooteid turul. Sobilik tundikele silmadele.

Mõeldud kasutamiseks kuivadele ja ärritunud silmadele. Sobib kõigi pehmete, sh silikoonhüdro­geelist läätsede ja värviliste kontaktläätsede hooldamiseks.

Kuigi tegemist on mugava “No Rub“ läätsehooldus­vedelikuga, soovitame teil siiski puhastamisel läätsi õrnalt hooldusvahendiga hõõruda. Läätsede hõõrumine annab parimad tulemused kõigi, v.a vesinikperoksiidil põhinevate hooldusvedelike puhul. Tasuta antibakteriaalne läätsekonteiner.

Komplekt sisaldab antibakteriaalset hõbedaioonidega läätsekonteinerit, mis aitab kaasa hooldusvahendi mikroobidevastasele toimele. Hooldusvahendit võib kasutada ka tavaliste plastmassist läätsekonteine­ritega. Nii konteineri kui hooldusvahendi kasutusaeg on 3 kuud. Ettenähtud tarvitamisaja ületanud hooldusvahendi-läätsekonteineri kasutamisega võib kaasneda terviserisk.

Omadused - Proclear Multifocal XR (3 läätse)

Tootja: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.40
Pakendi suurus: 3 läätse
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Aegumine: 12 kuud ja kauem
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Hapniku läbilaskvus: 42 Dk/t
Veesisaldus: 59%
Tugevus: alates -20.00 kuni +20.00
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Ei
Läätsede materjal: Omafilcon B
Tootenimi: Proclear Multifocal XR
Meditsiiniseade: Jah

Omadused - LAIM-CARE Läätsevedelik 400 ml

Tootja: Esoform
Läätsevedeliku tüüp: Universaalsed prillid
Suurus: 400 ml
Aegumine: 12 kuud ja kauem
Kasutamine peale avamist: 3 kuud
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah
Säilitusained: Jah
Meditsiiniseade: Jah

Tagasiside

89%
24 meie klientidest soovitab seda toodet arvustused on kinnitamata

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?