Saadame Teie tellimused kohe ära! Soovitame tellida ette, kuna vedajad võivad praeguse olukorra tõttu viibida. Pange tähele, et Omniva kullerid ei saa kättetoimetamise hetkel sularaha/kaarti vastu võtta, nii et kui soovite kauba eest tasuda kättesaamisel, valige palun lähim Omniva pakiautomaat.

Proclear Multifocal XR (6 läätse)

€86.99
100%
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas
Lisa
€8,29
Selle toode ostes transport on tasuta
€86.99
Sooduskomplektid
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€

Proclear Multifocal XR kontaktläätsed

Proclear Multifocal XR on 1-kuused progressiivsed kontaktläätsed igapäevaseks kasutamiseks firmalt CooperVision. Pakend sisaldab 6 läätse. Tegu on spetsiaalsete multifokaalsete läätsedega, mis võimaldavad korrigeerida nägemist kõigil kaugustel. Proclear Multifocal XR on välja arendatud selleks, et tagada hea nägemine ka väga suurte tugevuste juures alates +20.00 kuni –20.00. Need läätsed sobivad neile, kes kannatavad presbüoopia all ja vajavad läätsesid lähilisa (ADD) väärtusega kuni +4.00. Samuti on avalikud 3 läätse pakendid.

Presbüoopia ja kuivade silmade vastu

Läätsed on disainitud presbüoopia (vanusest tuleneva kaugnägelikkuse) raviks ja samuti aitavad need kuiva silma sündroomi korral. Presbüoopia on loomulik nägemise muutus, mis kaasneb tihti vanusega. Seda esineb alates 40. eluaastast.

Terav ja selge nägemine kõigil kaugustel

Proclear Multifocal XR kontaktläätsed sobivad nägemise korrigeerimiseks erinevates olukordades, näiteks autosõidu, lugemise ja arvutiga töötamise ajal. Need läätsed tagavad sulle terava nägemise kõigile kaugustel ja on seetõttu heaks alternatiiviks prillidele.

PC™ niisutav tehnoloogia

Niisutav PC™ tehnoloogia rajaneb vettsiduvatel fosforüülkoliini molekulidel, mis meenutavad keha enda kudesid, sealhulgas inimese silmarakke. Seetõttu on PC-tehnoloogia hästi ühilduv inimkehaga. PC-molekulid suudavad siduda suurel hulgal vett. Need on jaotunud üle terve läätse pinna toimides loomuliku kaitekihini kuivamise ja mustuse ning jääkide kogunemise vastu. PC-tehnoloogia tagab tervema ja mugavama kontaktläätsede kasutamise.

Nägemistugevus

Multifokaalsete läätsede paigaldamine silma on veidi keeruline. Me soovitame enne nende läätsede ostmist konsulteerida esmalt silmaarstiga. Me pakume nägemistugevusi alates +20.00 kuni –20.00, samuti kõrgemat lähilisa (ADD) väärtust kuni +4.00.

Omadused
Tootja: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.40
Pakendi suurus: 6 läätse
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Aegumine: 32 kuud ja kauem
Hapniku läbilaskvus: 42 Dk/t
Veesisaldus: 59%
Tugevus: alates -20.00 kuni +20.00
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
UV-filter - vähendab ohtlikke UVA ja UVB kiiri ning kaitseb Teie silmi: Ei
Läätsede materjal: Omafilcon B
Tootenimi: Proclear Multifocal XR

Tagasiside

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Hinda toodet
100%

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top