Saadame Teie tellimused kohe ära! Soovitame tellida ette, kuna vedajad võivad praeguse olukorra tõttu viibida. Pange tähele, et Omniva kullerid ei saa kättetoimetamise hetkel sularaha/kaarti vastu võtta, nii et kui soovite kauba eest tasuda kättesaamisel, valige palun lähim Omniva pakiautomaat.

PureVision 2 (6 läätse) + Laim-Care 400ml

€33.38
80%
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
PureVision 2 (6 läätse)
Olek Laos olemas
LAIM-CARE Läätsevedelik 400 ml
Olek Laos olemas
Selle toode ostes transport on tasuta
€33.38
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€

Sooduspakk – Kontaktläätsed + läätsevedelik

Säästa raha meie sooduspakkumisega!

PureVision 2 kontaktläätsed

PureVision 2 kontaktläätsed firmalt Bausch & Lomb. Silikoon-hüdrogeelist üliõhukesed läätsed sobivad neile, kellele teeb muret silmade vähenenud kontrastitundlikkus ning hämaras valguses nägemise nõrgenemine. Kontaktläätsed sobivad seega hästi autojuhtidele, tudengitele ja sportlastele.

Tänu läätse pinda niisutavale ComfortMoist tehnoloogiale püsivad läätsed kandmisel mugavad terve päeva vältel. Kuigi läätsed on väga õhukesest materjalist, on neid kerge käsitseda.

LAIM-CARE hooldusvedelik 400ml

Uus innovatiivne hüaluroonhapet sisaldav hooldusvedelik. Tänu heale kvaliteedile ja kõrgele taluvusele üks hinnatumaid tooteid turul. Sobilik tundikele silmadele.

Mõeldud kasutamiseks kuivadele ja ärritunud silmadele. Sobib kõigi pehmete, sh silikoonhüdro­geelist läätsede ja värviliste kontaktläätsede hooldamiseks.

Kuigi tegemist on mugava “No Rub“ läätsehooldus­vedelikuga, soovitame teil siiski puhastamisel läätsi õrnalt hooldusvahendiga hõõruda. Läätsede hõõrumine annab parimad tulemused kõigi, v.a vesinikperoksiidil põhinevate hooldusvedelike puhul. Tasuta antibakteriaalne läätsekonteiner.

Komplekt sisaldab antibakteriaalset hõbedaioonidega läätsekonteinerit, mis aitab kaasa hooldusvahendi mikroobidevastasele toimele. Hooldusvahendit võib kasutada ka tavaliste plastmassist läätsekonteine­ritega. Nii konteineri kui hooldusvahendi kasutusaeg on 3 kuud. Ettenähtud tarvitamisaja ületanud hooldusvahendi-läätsekonteineri kasutamisega võib kaasneda terviserisk.

Omadused
Tootja: Bausch and Lomb, Achalcon
Läätsevedeliku tüüp: Universaalsed prillid
Suurus: 400 ml
BC: 8.60
DIA: 14.00
Pakendi suurus: 6 läätse
Hapniku läbilaskvus: 130 Dk/t
Aegumine: 16 kuud ja kauem, 32 kuud ja kauem
Kasutamine peale avamist: 3 kuud
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Veesisaldus: 36%
Läätsede materjal: Balafilcon A
Tugevus: alates -12.00 kuni +6.00
UV-filter - vähendab ohtlikke UVA ja UVB kiiri ning kaitseb Teie silmi: Ei
Tootenimi: PureVision 2
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Jah
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah

Tagasiside

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Hinda toodet
100%

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top