€0

Ostukorv on tühi

Näita ostukorvi

ReNu Multiplus flight pack läätsevedelikud 2 x 60 ml

€8.49
100% soovitab
Selle toote tootmine on lõppenud.
Olek 1 tk. Pole saadaval vali näitajad...

Kohaletoimetamine

omniva
2-4 tööpäeva €1.99
DHL
1-2 tööpäeva €4.99
€8.49

ReNu MultiPlus läätsevedelik, mis sobib reisimiseks lennukiga

ReNu MultiPlus „No Rub“ mitmeotstarbeline hooldusvedelik kontaktläätsede desinfitseerimiseks ja loputamiseks ning valgujääkide eemaldamiseks. Sobib kasutamiseks kõigi kontaktläätsede puhul.

Kuigi hooldusvedelikul on märgistus „NO RUB“, soovitame teil siiski paremate hooldustulemuste nimel läätsi õrnalt pöidla ja nimetissõrme või peopesa ja nimetissõrme vahel hõõruda. ReNu MultiPlus hooldusvedelik sisaldab spetsiaalselt valgujääkide eemaldamiseks mõeldud Hydrant toimeainet. Läätsevedelik on sobilik lennukiga reisimiseks.

Kasutusjuhised

Enne läätsede käsitlemist pese ja kuivata käed. Pärast kontaktläätsede silmast eemaldamist tuleb läätsed alati hoolikalt puhastada, loputada ja säilitada desinfektsiooniks spetsiaalses lahuses. Loputatud lääts aseta konteineri vastavasse poolde. Veendu, et läätsed oleksid täielikult kaetud värske läätsevedelikuga. Seejärel sulge kaas ja korda sama protseduuri teise läätsega. Hoia läätsi konteineris vähemalt neli tundi või kogu öö. Pärast desinfektsiooni ei vaja kontaktläätsed enne silma panemist enam täiendavat loputamist. Kui kontaktläätsele on siiski jäänud mustust, loputa veel kord ReNu MultiPlus universaallahusega. Iga kord pärast läätsede silma panemist tuleb seisnud ReNu MultiPlus lahus konteinerist välja valada ja loputada konteinerit värske ReNu MultiPlus vahendiga. Ära sulge tühja konteineri kaasi, vaid lase konteineril õhu käes kuivada. Kui läätsede kasutamise ajal esineb ärritust või ebamugavustunnet, tilguta silma mõni tilk ReNu MultiPlus lahust ja pilguta silmi kaks või kolm korda.

Omadused

Tootja: Bausch and Lomb
Läätsevedeliku tüüp: Universaalsed prillid
Suurus: 2x60 ml
Kasutamine peale avamist: 3 kuud
Säilitusained: Jah
Meditsiiniseade: Jah
Tark
alternatiiv
Populaarne

Gelone Läätsevedelik 100 ml

Suur toodete arv laos
  • Universaalne läätsevedelik
  • Unikaalne aine naatriumhüaluronaat
  • Sobib tundlikele silmadele
Hind on ainult: €4.79
Tark
alternatiiv

Tagasiside

100%
24 meie klientidest soovitab seda toodet

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?
VISA Master Card PayPal DHL omniva