SofLens kontaktläätsed

SofLens kontaktläätsi on firmalt Bausch & Lomb, mida saab tellida Online Alensa e-poest.

SofLens läätsedest

Soflens kontaktläätsed on ühed populaarseimad läätsed. Soflens kontaktläätsed firmalt Bausch & Lomb on valmistatud materjalist omafilcon A. See takistab kuivamist ja kaitseb läätsepinda.

SofLens multifokaalsed

Multifokaalsed kontaktläätsed on mõeldud presbüoopia korrigeerimiseks. Tegu on vanusega kaasneva kaugnägelikkusega, mis tekib silmaläätse elastsuse kadumisel ja esineb enamasti üle 40-aastastel inimestel. Progressiivsed läätsed on kaasaegne ja meeldiv viis korrigeerida presbüoopiat. Läätsedel on positiive toime silmanägemisele ja lisaboonusena aitab selliste läätsede kandmine ka näiteks peavalu vastu, mis kaasneb tihti presbüoopiaga.

SofLens ühepäevased

Ühepäevased läätsed on mõeldud vaid ühekordseks kasutamiseks ja seetõttu ei ole vaja nende läätsede puhul kasutada hooldusvedelikku. Pärast kasutamist võib need läätsed lihtsalt minema visata. Ühepäevased läätsed on kõige mugavam ja hügieenilisem, seega ka tervislikum, variant läätsekandjale. Eriti sobilikud on ühepäevased läätsed nendele, kes kannavad kontaktläätsesid vaid harva, näiteks peole minnes või sporti tehes. Üks populaarsematest toodetest meie e-poes on Soflens 38 ja Soflens 59.

Rohkem infot
Olete vaadanud kõiki praeguse filtrivaliku tooteid. Kui soovite näha teisi tooteid, kohandage filtri seadeid.
VISA Master Card PayPal DHL omniva