Stella McCartney SC0075S 003

Naised
Omadused

Prillide suurus Mis suurus mul on?
Muud mõõtmed
20 mm
140 mm
52 mm
Suur toodete arv laos
Kui saadame: Laos olemas
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.99 tellimuste üle €60.00
Autentsuse garantii
Hind
€324.01 €239.90 Soodustus -26%
Parim hind tüki kohta viimase 30 päeva jooksul: €324.01

Stella McCartney kohta

Nüüd on õige aeg proovida midagi uut moemaailmast, nt Stella McCartney prille! Disainer ise loob uued mudelid ning võtab osa kõikides aksessuaaride disaini protsessides. McCartney'i prillid on julge aksessuaar nendele, kes soovib midagi öelda inimestele oma outfit-i kaudu.


Selle prillide kohta.

See on populaarne prilliraamide vorm, mille nimi on kassi silmad ehk cat eye, mis sobib ovaalsele ning kandilisele näole. Prilliraami muster on kirbukiri, mis on moodne ning värske lahendus, kui soovid midagi muuta oma stiilis. Prilliraam on pruun, mis sobib tumedele juustele ning on klassikaline värv igapäevaseks. Prilliklaasi värv on roheline. See on hea valik inimestele, kes tegeleb spordiga õues. Materjal on tehtud kergest ja väga vastupidavast plastist.

Originaalsed tooted

Me pakume ainult originaalseid brände ja tooteid. Kui tellid prillid Alensast, see tähendab, et nad on juba laos olemas ning me oma poolt katsume teha kohaletoimetamist nii kiire kui võimalik. Kliendirahulolu on oluline meie jaoks. Juhul, kui tooded ei sobinud Teile, palume võtta meiega ühendust. Meie klienditeenindajad annavad endast alati parima.