Systane Balance Silmatilgad 10 ml

€11.69
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Suur toodete arv laos

Kohaletoimetamine

omniva
2-4 tööpäeva €1.99
DHL
1-2 tööpäeva €4.99
€11.69

Systane Balance silmatilgad 10ml

Neid silmatilku ei saa kasutada kontaktläätsedega.

Systane Balance niisutavad silmatilgad firmalt Alcon on tõhus lahendus silmade kuivusele. Esimesed turule jõudnud kunstlikud silmatilgad, mis tõestasid edukalt vähendavat silmade kuivustunnet.

Kiire ja kauakestev leevendus kontaktläätsede kandmisest tingitud ebameeldivatele kõrvalnähtudele – silmade kipitus, sügelus või liiva/võõrkeha tunne silmas.

Kasutamisjuhised

SYSTANE® BALANCE libestavaid silmatilgad võib vajadusel kasutada kogu päeva vältel. Kasutatakse kontaktläätsedest põhjustatud kuiva silma raviks. Tilgutage tilk mõlemasse silma enne kontaktläätsede silma panemist ja pärast kontaktläätsede silmast võtmist.

Kasutage silmatilgad 10-15 minutit enne läätsede silma paigaldamist ning tilgutage neid silmadele ka pärast läätsede eemaldamist. Toode ei ole mõeldud otse läätsele tilgutamiseks. Vahetult pärast silmatilkade kasutamist võib esineda hägusat nägemist. Silmatilgad sobivad ka pehmete – ja silikoonhüdro­geelläätsede libestamiseks, et vähendada nende kandmisest tingitud ärritus- ja ebamugavustunnet või uduseks muutumist.

Loomuliku pisaravedeliku asendamine täiskasvanutel kuiva silma sündroomi, kaasa arvatud kuiva keratokonjunkti­viidi korral.

Toode säilib avatuna 6 kuud. Sobilik täiskasvanutele ja lastele.

Paneme tähele, et meie e-poes kehtib parima hinna garantii Eesti e-turul.

Omadused
Tootja: Alcon
Suurus: 10 ml
Kasutamine peale avamist: 6 kuud
Aegumine: 6 kuud ja kauem
Võib kasutada kontaktläätsedega: Ei
Säilitusained: Jah

Tagasiside

Sellel tootel pole veel ülevaateid

Kommentaarid (1)

Kas Sul on küsimus?

Artur

Head silmatilgad, niisutavad hästi ning mõju on kohene. Pluss on veel see, et avatuna säilib kauem kui enamik silmatilkasid. Julgen soovitada.