Systane Hydration Silmatilgad 10 ml

€12.29
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...

Kohaletoimetamine

omniva
2-4 tööpäeva €1.99
DHL
1-2 tööpäeva €4.99
€12.29

Systane Hydration silmatilgad 10ml

Systane Hydration niisutavad silmatilgad firmalt Alcon on tõhus lahendus silmade kuivusele. Esimesed turule jõudnud kunstlikud silmatilgad, mis tõestasid edukalt vähendavat silmade kuivustunnet.

Kiire ja kauakestev leevendus kontaktläätsede kandmisest tingitud ebameeldivatele kõrvalnähtudele – silmade kipitus, sügelus või liiva/võõrkeha tunne silmas.

Kasutamisjuhised

Loksutage hoolega enne kasutamist. Tilgutage silma(desse) üks või kaks tilka ja pilgutage. Kui kontaktläätsede kasutamise ajal tekib väiksemgi ärritus, ebamugavus või hägusus, tilgutage 1 või 2 tilka otse läätsele ja pilgutage 2-3 korda. SYSTANE HYDRATION Libestavaid Silmatilku võib kasutada vastavalt vajadusele kogu päeva jooksul, et leevendada kuiva silma sündroomi sümptomeid.

Kasutage silmatilkasid 10-15 minutit enne läätsede silma paigaldamist ning tilgutage neid silmadele ka pärast läätsede eemaldamist. Toode ei ole mõeldud otse läätsele tilgutamiseks. Vahetult pärast silmatilkade kasutamist võib esineda hägusat nägemist. Silmatilgad sobivad ka pehmete – ja silikoonhüdro­geelläätsede libestamiseks, et vähendada nende kandmisest tingitud ärritus- ja ebamugavustunnet või uduseks muutumist.

Loomuliku pisaravedeliku asendamine täiskasvanutel kuiva silma sündroomi, kaasa arvatud kuiva keratokonjunkti­viidi korral.

Toode säilib avatuna 6 kuud. Sobilik täiskasvanutele ja lastele.

Paneme tähele, et meie e-poes kehtib parima hinna garantii Eesti e-turul.

Omadused
Tootja: Alcon
Suurus: 10 ml
Kasutamine peale avamist: 3 kuud
Aegumine: 6 kuud ja kauem
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah
Säilitusained: Jah
Võib kasutada kontaktläätsedega: Jah

Tagasiside

Sellel tootel pole veel ülevaateid

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?