TopVue Air Multifocal (3 läätse)

€19.89
100% soovitab
Selle toode ostes transport on tasuta
Suur toodete arv laos
Olek Laos olemas vali näitajad...
Add to order €6.79
Lisa läätsevedelik:
Lisa läätsevedelik:
Gelone Läätsevedelik 360 ml
€8.29
€6.79
Selle toode ostes transport on tasuta
€19.89
Tasuta kingitus väärtusega kuni €9.98 tellimuste üle €60.00

TopVue Air Multifocal kontaktläätsed

TopVue Air mutlifokaalsed kontaktläätsed on mõeldud kasutamiseks presbüoopia (vanuselise kaugnägelikkuse) korral. Läätsed on valmistatud kolmanda põlvkonna silikoonhüdro­geelist. TopVue Air Multifocal kontaktläätsedel on lisaks kõrgele hapnikujuhtivusele ka kõrge veesisaldus. Läätsede konstruktsioon ja disain korrigeerivad nägemist kõigil kaugustel ning pakuvad kandjale erakordset mugavust.

Raha tagasi garantii

Juhul, kui läätsed ei vasta teie ootustele, on teil õigus saada raha tagasi, kui tagastate need (k.a. 2 kasutamata läätse) 60 päeva jooksul alates kättesaamise päevast. Rohkem informatsiooni leiate siit.

Mugav ja efektiivne presbüoopia korrigeerimine

Presbüoopia on eaga seotud lähedale nägemise võime halvenemine. Nägemine hakkab halvenema alates 40. eluaastast ja on loomulik vananemisega kaasnev nähtus. Silmaläätse elastsuse vähenemise tõttu nõrgeneb silma võime adekvaatselt lähedale ja kaugele fokusseerida. TopVue Air Multifocal läätsed võimaldavad mugavat ja efektiivset presbüoopia korrigeerimist.

Selge nägemine kõigil kaugustel

TopVue Air Multifocal kontaktläätsedel on erinevad optilised tsoonid. Nägemistsoonid vahelduvad läätse kontsentrilistes ringides ning kasutavad ära silma enda füsioloogilisi omadusi erinevatele kaugustele fokusseerimisel. Pupill kitseneb lähedal olevate objektide vaatamisel ja laieneb kaugusesse vaadates. Lähedal olevate objektide korrigeerimine on kontsentreeritud läätse keskele, läätse äärte suunas toimub nägemise korrigeerimine kaugemal asuvate objektide vaatamiseks.

Kuidas lähilisa (ADD) valida?

TopVue Air Multifocal kontaktläätsedel on neli lähilisa (ADD)-väärtust. Juhul, kui teie lähilisa-väärtus jääb kahe erineva väärtuse vahele, otsustage madalama väärtuse kasuks. Domineeriv silm peaks olema kõrgema väärtusega ja mitte-domineeriv madalama väärtusega.

Mugavus esimesest kasutuskorrast

TopVue Air Multifocal kontaktläätsed tarnitakse blisterpakendis, mis sisaldab läätsevedelikku. Sinna on lisatud ka täiustatud niisutusainet (naatriumhüalu­ronaat), mis sarnaneb silma enda füsioloogilise keskkonnaga ning võimaldab seega meeldivat ja mugavat läätsede kandmist esimesest kasutuskorrast alates.

Kõrge hapnikujuhtivus ja niisutus

TopVue Air Multifocal kontaktläätsed on valmistatud erakordselt kõrge hapnikujuhtivusega silikoonhüdro­geelist. Läätses paiknevad mikroskoopilised kanalid juhivad hapnikku silma sarvkestale. TopVue Air Multifocal läätsede hapnikujuhtivus on 100 Dk/t ning veesisaldus 45 %. Kõrge veesisaldus annab läätsedele päev läbi kestva niisutusvõime ning ei lase valgujääkidel, lipiididel, mikroobidel ja tolmul ladestuda läätse pinnale.

Omadused - TopVue Air Multifocal (3 läätse)

Tootja: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakendi suurus: 3 läätse
Add power: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Hapniku läbilaskvus: 100 Dk/t
Aegumine: 24 kuud ja kauem
Kasutamise ajakava: 30 päeva
Veesisaldus: 45%
Tugevus: alates -12.00 kuni +6.00
Läätsede materjal: Innofilcon A
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Ei
Tootenimi: TopVue Air Multifocal
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah
Meditsiiniseade: Jah

Gelone Silmatilgad 10 ml

KOHENE JA PIKAAJALINE LEVENDUS

  • Rahustab kuivi ja tundlikke silmi
  • Loob silmi kaitsva kile
  • Võib kasutada igat tüüpi kontaktläätsedel
Hind on ainult: €6.49 Lisa ostukorvi

Tagasiside

100%
36 meie klientidest soovitab seda toodet arvustused on kinnitamata

Kommentaarid (3)

Kas Sul on küsimus?
Uno

Väga rahul. Sõbralik ja abivalmis klienditeenindus. Soovitan!

Aurelija

Tõesti kuivadele silmadele on mugavamad kui tavalised läätsed. Töötan ahjude juures ja silmad kipuvad muidu kuivaks minema. Hästi mugavad on.

Meelis Jalakas

Need läätsed on väga head. Täielikult mugavad, kannan päris pika päeva ja ei mingit probleemi, väga õnnestunud läätsed.