Saadame Teie tellimused kohe ära! Soovitame tellida ette, kuna vedajad võivad praeguse olukorra tõttu viibida. Pange tähele, et Omniva kullerid ei saa kättetoimetamise hetkel sularaha/kaarti vastu võtta, nii et kui soovite kauba eest tasuda kättesaamisel, valige palun lähim Omniva pakiautomaat.

TopVue Bi-weekly (6 läätse)

€19.16
100%
Olek 1 tk. 6 - 7 nädalat
Lisa
€9,49

Kohaletoimetamine

omniva
2–4 tööpäeva €1.99
DHL
1–2 tööpäeva €4.99
€19.16
Tark
alternatiiv
Populaarne

TopVue Premium (6 läätse)

Suur toodete arv laos
  • Kõrge veesisaldus
  • Kõrge hapniku läbilaskevõimega
  • Raha tagasi garantii
Hind on ainult: €17.89
Tark
alternatiiv
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€

TopVue Bi-Weekly kontaktläätsed

Raha tagasi garantii

Juhul, kui läätsed ei vasta teie ootustele, on teil õigus saada raha tagasi, kui tagastate need (k.a 4 kasutamata läätse) 60 päeva jooksul alates kättesaamise päevast. Rohkem informatsiooni leiate siit.

Soodsa hinnaga mugavad läätsed, mis sobivad 99%-le kandjatest

TopVue Bi-Weekly 2-nädalased läätsed jõudsid müügile 2011. aasta alguses. Kandmisel mugavad ja kõrge taluvusega hüdrogeelläätsed, mida on rikastatud libestavate omadustega naatriumhüalu­ronaadi ja niisutava polüetüleenglüko­oliga (PEG). Tulemuseks läätsed, mis tagavad erakordse niisutatuse ja kandmismugavuse terve päeva vältel. Naatriumhüalu­ronaat (või hüaluroonhape) on kehaomane aine, mida leidub nii liigestes ja teistes kehaosades kui ka silma klaaskehas.

Täiusliku disainiga servad

TopVue Bi-Weekly kontaktläätsed on väga õhukese servaga. Iga silmapilgutuse ajal puudutab silmalaug läätse serva. Kui läätse serv on paksem on läätse silmasolek püsivalt tuntav. Kuigi harva teadvustatav tegur, mõjutab läätse serv oluliselt läätsede kandmismugavust.

Kõrge kvaliteediga nägemiskorrektsioon

Läätsede optiline tugevus püsib muutumatu terve läätse nägemistsooni ulatuses Seega võimaldavad läätsed väga stabiilse nägemise kõikides valgusoludes, eriti pimedal ajal autoga sõitmisel.

UV filter

TopVue Bi-Weekly läätsedel on UVA- ja UVB kiirgusfilter. Kuna lääts katab silma ainult osaliselt ega kata silmavalget, siis ei anna see 100% kaitset kahjuliku päikesekiirguse eest. Seega tuleks täiendavalt kindlasti kasutada päikeseprille.

AQUAMAX tehnoloogia

UV-filtri paigaldamisel kasutatav meetod põhineb AQUAMAX tehnoloogial, millel ei ole negatiivset mõju läätse mehaanilistele omadustele. Seega on TopVue Bi-Weekly kontaktläätsi paigaldamisel kerge käsitseda ja mugav kanda.

Soovitatav kasutamine

Läätsed ei ole mõeldud ööpäevaeks kandmiseks. Päeva lõpus eemaldage läätsed silmast, desinfitseerige ning asetage läätsehooldus­vedelikuga täidetud konteinerisse. Iga läätsepaar on mõeldud 14 päeva kandmiseks. Läätsed on valmistatud hüdrogeelist Etafilcon A. Veesisaldus on 58% ja hapnikujuhtivus 26 Dk/t.

Omadused
Tootja: TopVue
BC: 8.50
DIA: 14.20
Pakendi suurus: 6 läätse
Kasutamise ajakava: 14 päeva
Hapniku läbilaskvus: 28 Dk/t
Aegumine: 48 kuud ja kauem
Veesisaldus: 58%
Läätsede materjal: Etafilcon A
Tugevus: alates -12.00 kuni +4.00
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
UV-filter - vähendab UVA ja UVB kiiri: Jah
Sisaldab naatriumhüaluronaati: Jah

Tagasiside (1)

100%
1x
0x
0x
0x
0x
Hinda toodet
100%
100%

Head mugavad läätsed! Silmale sõbralikud:) Kiire ja korralik teenindus!

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?
Diameeter
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top