TopVue Daily (30 läätse)

€17.25 €16.39
100%
Suur toodete arv laos
peamised näitajad

Laos olemas

Puhastaja
tühi

Me pakume raha-tagasi-garantiid TopVue kontaktläätsedele
Kui te olete ostnud TopVue kontaktläätsed, kuid pole nendega rahul,
siis me maksame teile raha tagasi.

Kohaletoimetamine

DHL
1–2 tööpäeva €4.99
omniva
2–5 tööpäeva €1.99
€17.25 €16.39
Tark
alternatiiv
TopVue Elite (30 läätse) Suur toodete arv laos

TopVue Elite on silikoon-hüdrogeelised, õhku läbilaskvad ja niiskused kontaktläätsed. Nad tagavad tervisliku ja mugavat kandmist.

Hind: €17.95  
Tark
alternatiiv
Sooduskomplektid
Hind: €31.89 Säästa €0.89
Hind: €25.88 Säästa €1.50
Tasuta tarne tellimustele alates 30€
Tasuta kingitus tellimustele alates 60€
Raha tagasi garantii

TopVue Daily kontaktläätsed

Raha tagasi garantii

Juhul, kui läätsed ei vasta teie ootustele, on teil õigus raha tagasi saada, kui tagastate need (26 läätse) 60 päeva jooksul alates kättesaamise päevast. Rohkem informatsiooni leiate siit.

Väga soodsa hinnaga mugavad läätsed

Mugavad ja hea taluvusega hüdrogeel-läätsed, millele on lisatud tõhusate libestavate omadustega naatriumhüalu­ronaati ja niisutavat polüetüleenglükooli (PEG). Tulemuseks läätsed, mis tagavad erakordse niisutatuse ja kandmismugavuse terve päeva vältel. Naatriumhüalu­ronaat (või hüaluroonhape) on kehaomane aine, mida leidub nii liigestes ja teistes kehaosades kui ka silma klaaskehas. TopVue Daily kontaktläätsed sobivad 99%-le kasutajatest.

Täiuslik servadisain

TopVue Daily kontaktläätsed on väga õhukese servaga. Iga silmapilgutuse ajal puudutab silmalaug läätse serva. Kui läätse serv on paksem, on läätse silmasolek püsivalt tuntav. Kuigi harva teadvustatav, mõjutab läätse serv oluliselt läätsede kandmismugavust.

Kõrge kvaliteediga nägemiskorrektsioon

Läätsede optiline tugevus püsib muutumatu terve läätse nägemistsooni ulatuses. Seega võimaldavad läätsed väga stabiilse nägemise kõikides valgusoludes, eriti pimedal ajal autoga sõitmisel.

UV filter

TopVue Daily läätsedel on UVA ja UVB kiirgusfilter. Kuna lääts katab silma ainult osaliselt ega kata silmavalget, siis ei anna see 100% kaitset kahjuliku päikesekiirguse eest. Seega tuleks täiendavalt kindlasti kasutada ka päikeseprille.

AQUAMAX tehnoloogia

UV-filtri paigaldamisel kasutatav meetod põhineb AQUAMAX tehnoloogial, millel ei ole negatiivset mõju läätse mehaanilistele omadustele. Seega on TopVue Daily kontaktläätsi paigaldamisel kerge käsisteda ja mugav kanda.

Soovitatav kasutamine

Iga kontaktläätsepaar on mõeldud ühekordseks kasustamiseks. Läätsed ei sobi kandmiseks magamise ajal. Läätsed ei vaja puhastamist ega hooldusvedelikku. Juhusliku läätse kaotamisega ei kaasne olulist rahalist kahju. Läätsed on valmistatud Etafilcon A hüdrogeelist. Veesisaldus 58% ja hapnikujuhtivus 26 Dk/t. TopVue Daily läätsed on avalikud erinevates pakendi suurustes, nt 90 läätse parema hinnaga.

Omadused
Tugevus: alates -12.00 kuni +4.00
Aegumine: 48 kuud ja kauem
Kasutamise ajakava: 1 päev
Määrimine naatriumhüalu­ronaadiga: Jah
Materjal: Etafilcon A
Pikendatud ehk ööpäevaringne kasutusaeg: Ei
Veesisaldus: 58 %
Hapniku läbilaskvus: 26 Dk/t
DIA: 14.2
UV filter: Jah
Kogus: 30 läätse
BC: 8.5

Tagasiside (3)

100%
3x
0x
0x
0x
0x
Hinda toodet
100%
100%
Heidy

Ei ole kuulnud varem midagi nende TopVue läätsedest. Proovisin ainult sellepärast, et poodis kehtib "raha tagasi garantii". Õnneks, läätsed sobivad, davad, aga siiski kvaliteetsed. Isegi kui kanda 1.5kuud, on normaalsed.

100%
Elika

Head läätsed, silmi ei hõõru.

100%
Lea

Väga toredad ühepäevad läätsed, istuvad ilusti silmas ning kunagi ei tundnud neid. Kenad ja abivalmis klienditeenindajad, tellin veel.

Kommentaarid

Kas Sul on küsimus?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top